Jump to content
diamonddj69

Uitativa putin aici!!!

Recommended Posts

E foarte interesanta aceaste teorie , va ramane o teorie pentru ca asa ceva nu va fii publicat si zis adevarul niciodata.

P.S : e in italiano daca intelegeti e foarte interesant , mie mia dat mult de gandit si am ales sa il impart cu voi : VISIONARE PLACUTA!

http://www.video.mediaset.it/video/mistero/puntate/304008/le-teorie-di-adam-kadmon.html#tc-s1-c1-o1-p1

Link to comment
Share on other sites

Am sa fac ok e super interesant vorbeste de avionele 777 care lasa chimicale pt niste unde electomagnetice care ne pot controla creierul , fara sa ne dam seama de ceea ce facem , la aviatori li se spune ca ceea ce lasa in aer e doar pt a controla timpul in anumite zone , cam despre asta vb , o sa fac o traducere mai in detaliu

Link to comment
Share on other sites

E un mister cum a ajuns aceasta emisiune sa fie difuzata in televiziune, dar cum am mai spus ai succes atunci cand spui prostii care par adevarate si oamenii te plac mai mult.A lipit de ecranul televizorului 99% din peninsula.Bravo lor si celor care le umple buzunarele

Edited by pyth0n3
Link to comment
Share on other sites

E un mister cum a ajuns aceasta emisiune sa fie difuzata in televiziune, dar cum am mai spus ai succes atunci cand spui prostii care par adevarate si oamenii te plac mai mult.A lipit de ecranul televizorului 99% din peninsula.Bravo lor si celor care le umple buzunarele

Hehe, poti lua OTV-ul ca exemplu. Trag romanii la cancerul ala tiganesc precum mustele la rahat.

Putem continua cu antena1, antena2, antena3, tvr 1 ... s.a.m.d

Ciori la tv, manele, jeg, rapandule proaste, emisiuni de rahat, minciuni, stiri furate dupa site-uri ...

Link to comment
Share on other sites

Hehe, poti lua OTV-ul ca exemplu. Trag romanii la cancerul ala tiganesc precum mustele la rahat.Putem continua cu antena1, antena2, antena3, tvr 1 ... s.a.m.d Ciori la tv, manele, jeg, rapandule proaste, emisiuni de rahat, minciuni, stiri furate dupa site-uri ...

Tiganii vin iubiti din punct de vedere comercial in romania, daca romania i-ar fi urat ,nu ar fi avut probleme cu tiganii.Cand germania a hotarat sa expulzeze fiecare culoare diversa de alb sa tinut de cuvant chiar daca unii ar spune ca a fost un act rasist.Cand vine aplicata o metoda o problema isi gaseste repede rezolvarea.Cetateanul roman atat de mult a iubit prostia omeneasca incat si-a cumparat antene DIGI si cand a plecat in strainatate.

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt genul care refuza sa creada in teoriile conspiratiei.

Mereu pleaca in mod neutru din pct meu de vedere.

Dar unele sunt de-a dreptul stupide....

Daca ar fi sa cred in absolut fiecare teorie de genul asta as lua-o razna.

Ca sa nu mai zic ca majoritatea se contrazic intre ele.

La fel de bine pot sa zic si eu:

"Cercetatorii din armata americana au creat o bacterie care face cacatul sa puta urat.

Astfel 99.9% din populatie are un cacat maro care pute urat si doar elita mondiala se caca mirosind a levantzica.

Aceasta stire este rar vehiculata deoarece sunt interese extrem de mari la mijloc spre pastrarea tacerii si manipularea mirosului cacatului maselor"

Nu neg ca ar exista oameni care sunt cu mult peste masele de oameni. Oameni care detin marea majoritate a globului si au luat si iau unele dintre cele mai importante decizii strategice ale omenirii. Oameni care imprumuta tari si controleaza marea parte din economia mondiala. Trebuie doar sa vezi felul in care functioneaza lumea ca sa-ti dai seama de asta si de sensul pe care il urmeaza.

Dar nici sa crezi in serpilieni si in balaurieni si in tot felul de bazaconii nu e ok.

La fel cum nu neg ca suntem 7 miliarde de oameni pe planeta iar numarul creste si lumea deja se gandeste la modalitati pentru a reduce populatia actuala daca vede ca din futut fara contraceptie nu se opresc indienii si chinezii si chiar si alte natii.

Dupaia se plang ca sunt saraci si chiar mai rau, din cauza saraciei sunt dispusi sa munceasca pe nimic si ii afecteaza si pe cei din jurul lor.

Edited by crs12decoder
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...