Jump to content
Guest Kovalski

Reclamatii frauda online (bancara)

Recommended Posts

Guest Kovalski

Salut, dupa cum bine stiti, noi (RST) nu acceptam divulgarea de date personale pe acest forum.

Daca cunoasteti persoane care se ocupa cu frauda online sau bancara ( cum ar fi usere de eBay, PayPal sau Craigslist, ori carti de credit/date bancare. )

Sunteti rugati sa contactati autoritatile.

Serviciul de Combatere a Criminalit??ii Informatice - Poli?ia Român? -

^aici puteti creea inclusiv reclamatii sub anonimat.

De asemenea, daca acele persoane sunt membrii ai acestei comunitati, sunteti rugati sa contactati in privat un administrator/moderator.

Regula numarul 25, spune cam asa:

25. Este strict interzisa publicarea datelor personale sau tentative de acest gen ale unui individ. Nerespectarea acestei reguli va duce la BAN lifetime a contului.

Aceasta regula nu este doar de dragul de a fi una in plus, deci va rugam NU postati datele personale ale nici unui membru al comunitatii RST, nici macar o poza.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

aha , dupa un an de cand mi-a bagat berbecu in usa , tocmai acum sunt sigur 100% ca de aici am fost turnat! :(

Stiu ca e cineva din GL,dar cu timpul tot o sa il aflu eu pe ala, mod , admin sau user ;)

Saracutul de tine erai neprihanit si a venit cineva de pe un forum si te-a sifonat de te-a lovit garda cu berbecu' in usa. Dar tu nu ai nici o vina ca au intrat aia peste tine in casa ca erai mai imaculat decat sfanta fecioara si sigur nu te-au sifonat aia cu care faceai furaciuni si nu te-au dat in gat sa scape ei de pedeapsa, te-au sifonat unii de pe un forum unde nimeni nu da doi lei pe prezenta ta. Buna logica ta, n-am ce sa zic.

Sper sa ii dea cineva ban astuia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...