Jump to content
winner69

[WTS] Youtube Views

Recommended Posts

!! Stiu ca nu prea e sectiunea potrivita, dar nu am acces la RST Market. Daca este vreo problema, rog un moderator sa mute sau sa stearga thread-ul.

Banuiesc ca sunt cativa dintre voi care se ocupa cu Youtube marketing. Ei bine.. vreau sa va ajut. Pe majoritatea site-urilor gen Buy Youtube Views preturile variaza de la 3-4$ pe 1K views, iar de multe ori ia ceva timp pana se aloca view-urile. Stiu, pentru ca am cumparat si eu.

Asadar, pretul meu pentru voi este 5$ pt 5k views (5.000). Puteti cumpara minim 5.000. Views-urile se contorizeaza in cateva ore. Plata se face prin PayPal.

!! Ofer 1000 de views gratis pentru 10 persoane (un singur URL) ca sa-mi spune-ti parerea !!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@ ovidelu: rankezi mai bine in youtube(poti chiar ajunge pe prima pagina)

@ DjPrototype: acum iti bag, in 24h trb sa intre view-urile.

M-am gandit mai bine si am hotarat sa nu mai vand views. Am sa dau pe gratis, doar puneti url catre video si va bag. Motivul pentru care dau pe gratis a acela ca forumul m-a ajutat destul (informatii, software-uri gratis). O sa va dau view-uri cat mai tine smecheria cu mobile views.

Link to comment
Share on other sites

@Dj Prototype: Folosesti prea multi de "y", asta nu-i a buna. A zis ca ofera la primii 10 gratuit. Vrei sa faci views sa te promovezi? Muzica care o faci e de rahat, cu dubstep nu prea te ridici. Asa ca nu mai baga comentarii pripite.

Link to comment
Share on other sites

w

@ ovidelu: rankezi mai bine in youtube(poti chiar ajunge pe prima pagina)

@ DjPrototype: acum iti bag, in 24h trb sa intre view-urile.

M-am gandit mai bine si am hotarat sa nu mai vand views. Am sa dau pe gratis, doar puneti url catre video si va bag. Motivul pentru care dau pe gratis a acela ca forumul m-a ajutat destul (informatii, software-uri gratis). O sa va dau view-uri cat mai tine smecheria cu mobile views.

mi se pare mie sau nu prea intra vizualizarile ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...