Jump to content
microbu

program de aflare a locatie pt android

Recommended Posts

Stie cineva vreun program care sa ruleze pe un samsung galaxy, pt aflarea locatiei unei persoane dupa numar de telefon? nu am gasit nimic de genu care sa nu imi ceara permisiunea respectivului de ai afla locatia.. trebuie sa instaleze si respectivu prg sau sa isi dea acordul.

Astept un raspuns.

ms

Link to comment
Share on other sites

1 nu stiu sa se poata fara sa aiba si ala programu instalat

2 daca are tel cu android este un prgrm care se instaleaza stealth si iti da tot adica sms-uri, locatie, si pana si ce vorbeste totul iti vine pe mail sau tie pe tel cum vrei, testat de mine merge 100% pe fratiorul meu mai mic

odata ce la instatlat la el in tel nu trebuie sa dea nimik ala nici nu va sti ca il are in tel

Link to comment
Share on other sites

Intelegi ce intrebare aberanta ai pus? Cum pula calului sa fie public un mod de a afla unde se afla o persoana dupa numarul de telefon? Adica sa poti sa aflii unde se afla Obama doar pentru ca ai pus mana pe numarul sau de telefon de la cineva, sau ia sa vad pe unde o mai fi domn primar, acum in plina zi de alegeri.

Link to comment
Share on other sites

pt Ellimist: aveai nevoie de postari sau dc te bagi in seama aiurea? daca poti venii cu o parere bine, daca nu vezi ca rubrica de " bagatori de seama" este mai jos.. daca erai asa de destept precum te dai, nu mai te oboseai sa postezi " la aberatiile mele ".

Si un gen de astfel de aplicatie care merge si pe pc si pt telefon, si iti poate da cu aproximatie distanta dintre tine si o alta persoana cu care vorbesti, este pe facebook, si anume Badoo.. si este publica, daca respectiva persoana are cont acolo, poti sa iti faci alt cont in cateva secunde si vezi unde se afla.

Ce este asa de aberant prietene in intrebarea mea, acum ca ti-am dat exemplu de un astfel de prg, care are ca scop oricum altceva.. dar cu toate astea iti arata locatia unei pers foarte precis, si fara numar de telefon?

Edited by microbu
Link to comment
Share on other sites

badoo e o retea de socializare care foloseste gps`ul si il asociaza cu contul tau dupa ce ii dai permisiunea sa faca asta.

Nu e un program care iti arata unde e lumea in plm...

eu i-am dat un exemplu, fara sa intru in detalii ce face..

daca mai citesti odata ce i-am transmis ai sa vezi ca am specificat: " un gen de prg.. ", asta inseamna ca este aceasi chestie cu prg. de tel?

Si ai partiala dreptate, la modul ca daca folosesti aplicatia pe calc, nu ai ce sa setezi, nu exista gps pe calc la care sa ii asociezi contu, merge doar pe telefon si atunci chestia cu gps-ul este activata automat.

In sf, deja ne abatem..

Link to comment
Share on other sites

Microbule daca tu dai ca exemplu Badoo ca soft de urmarire telefoane...nu am cuvinte.

Ca sa il gasesti dupa numarul telefon,fa-ti un prieten competent la operator,faceti niste trace-uri sa vedeti pe ce celule vorbeste si gata ai aflat unde e.(vedeti sa nu va prinda cineva cand faceti treaba asta)

Link to comment
Share on other sites

Te inseala gagica ? Cauta "Plan B" pe market, dar trebuie sa stii contul de gmail al persoanei care are telefonul, ii dai install si in momentul conectarii la internet se instaleaza singur si iti trimite date culese de gps pe emailul de la google. E cel mai bun in cazul pierderii telefonului.

Edited by mike_vio
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...