Jump to content
TheTime

[RST] Yahoo Mail Scanner

Recommended Posts

  • Moderators
Programul iti da si parole? daca nu esti noob frate.....te ocupi cu spargerea conturilor de yahoo????sa fim seriosi.

Tocmai mi-ai facut seara mai buna :)) Stii ca e o vorba: mai bine taci daca esti prost decat sa deschizi gura si sa inlaturi orice dubiu.

Ca sa fiu ontopic, scopul programului nu este de a sparge conturi de Yahoo ci de a gasi emailuri pe care le poti folosi pentru spam.

Link to comment
Share on other sites

Dragi prieteni . Am facut un script php + mysql care scaneaza un site specificat si salveaza email-uri in format CSV . Vi-l pot oferi contra cost . Bine inteles costa ! . Stocheaza 4500 , 5000 email-uri pe un interval de timp relativ scurt (4 minute). Sanatate

Link to comment
Share on other sites

Dragi prieteni . Am facut un script php + mysql care scaneaza un site specificat si salveaza email-uri in format CSV . Vi-l pot oferi contra cost . Bine inteles costa ! . Stocheaza 4500 , 5000 email-uri pe un interval de timp relativ scurt (4 minute). Sanatate

Deja presimt un ban.

Link to comment
Share on other sites

Dragi prieteni . Am facut un script php + mysql care scaneaza un site specificat si salveaza email-uri in format CSV . Vi-l pot oferi contra cost . Bine inteles costa ! . Stocheaza 4500 , 5000 email-uri pe un interval de timp relativ scurt (4 minute). Sanatate

Sti ce cred eu ? ca esti doar un copil de 14 ani care la randu tau ai fost mintit de cei de pe Mirc si acum incerci sa ne minti si u pe noi .:P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...