Jump to content
TheTime

[RST] Yahoo Mail Scanner

Recommended Posts

Asa este, a ramas balta fara peste. Voi cauta bine proiectul si, daca il mai am, voi publica codul sursa.

A fost frumos cat a durat.

MERE BEC am extras vreo ~ 20000 noi luna asta pana azi inclusiv ! Sunt cateva sute pe zi noi. Restul se repeta. Nu a mers siteul cateva zile.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu imi dau seama cum de aplicatia inca mai merge dupa un an si jumatate desi eu nu am dat sursa si nu i-am facut updateuri publice.

Daca tot va place si spuneti ca nu mai merge link-ul de download, uitati aici 3 link-uri noi pentru o versiune usor imbunatatita!

Parola este aceeasi, TheTime4RST.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Eu nu imi dau seama cum de aplicatia inca mai merge dupa un an si jumatate desi eu nu am dat sursa si nu i-am facut updateuri publice.

Daca tot va place si spuneti ca nu mai merge link-ul de download, uitati aici 3 link-uri noi pentru o versiune usor imbunatatita!

Parola este aceeasi, TheTime4RST.

Bafta!

Pe cuvantul "aici" ai pus link catre poza asta http://s28.postimg.org/ojc3o0rwt/yms.png . Wtf ? Daca pui link cu update, cripteaza-l si tu, sa mai tinem de el :)

Link to comment
Share on other sites

Eu nu imi dau seama cum de aplicatia inca mai merge dupa un an si jumatate desi eu nu am dat sursa si nu i-am facut updateuri publice.

Daca tot va place si spuneti ca nu mai merge link-ul de download, uitati aici 3 link-uri noi pentru o versiune usor imbunatatita!

Parola este aceeasi, TheTime4RST.

Bafta!

Inteligent gandit, imi place cum ai facut-o :D haha bv, felicitari. One eye for another :D

Ce pot sa gasesc intr-o poza ?

TIP : teddy_bear.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...