Jump to content
Danyel2291

Cartele Orange&Vodafone

Recommended Posts

Avand in vedere faptul ca am access la serverele serviciului nu imi rame decat sa intru in contact cu tine (stai linistit probabil suntem deja in chat) sa iti vand o gogoasa , sa imi mai dai cateva informatii si sa iti trimit sticletii.Cum poti fi atat de sigur in ceea ce faci?

Link to comment
Share on other sites

692 results for 'vodafone'

581 results for 'orange'

jumatete daca nu 3 sferturi merge lejer !

Sa zicem ca am 2 cartele de orange transfer dupa un abonament 200 E (pe orange atat e maxim) pe o cartela de a mea de orange porma incep sa cumpar diverse produse dupa net prin sms !

Faza e ca o sa faca ala cu abonamentu o sa sune la orange ca domne nu am transferat niciun credit etc si cei de la orange iti inchid cartela si ii da bani inapoi lu ala !

Deci daca re cineva cartele care sunt bune si nu ii mai trebuiesc ca o sa iti inchida astia de orange/vdf cartela pm incarcam cartelele si ne cumparat diverse dupa net !

ADD ME

Mysticgohan TEAM daca il stiti, el poate sa comfirme ca faceam cu el dar nu mai are cartele :)

Link to comment
Share on other sites

User: Danyel2291

Ip inregistrare: 188.173.245.41

Mail: dany_san_2007@yahoo.com

Ip post: 93.115.54.144

Nume: Mihai Adrian-Daniel

Din: Câmpina

High School Colegiul Tehnic Constantin Istrati Campina

Class of 2011 · Câmpina

254395_1831050774860_3317864_n.jpg

Prostia se plateste, sper sa primesti ce meriti !

Si sa fie invatatura de mine pentru toti pulifricii amatori de senzatii tari !

Bagati-va mai bine pula in blender!

Link to comment
Share on other sites

Pai voi nu va ganditi ma ca transferati 200 de euro poate de la un amarat, poate de la un om bolnav care nu are timp/ bani/ putere sa umble, sa sune si sa demonstreze ca banii nu i a transferat el...? si dupaia te gandesti: Doamne da de ce m ai batut pe mine si mi ai dat sa port ochelari? Uite fratie, deasta, ca faci cea ce faci.

Poate de erai om corect aveai ochii verzi si frumosi;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...