Jump to content
bumbleebe

Cine ma ajuta sa ma ridic si eu cu forumu

Recommended Posts

Cine ma ajuta sa ma ridic si eu cu forumu, ma refer la posturi de orce fel dar fara keyloggeri sau chestii de genul asta

Conectare

Multumesc anticipat

Depinde cât e?ti dispus s? pl?te?ti. Dac? ai portofelul gros, po?i vorbi cu benny. (cam cel mai priceput SEO-ist de pe-aici)

Link to comment
Share on other sites

Ti`as da sute de motive pentru care n`o sa ai success in veci cu forum-ul ala, si as putea face caterinca pe tema asta ore`n sir. Insa, daca vrei sa faci ceva, mai mult sau mai putin de succes, fa`ti un vBulletin, pe un freehosting daca nu dispui momentan de banii necesari pentru un hosting. Dar macar strange o alocatie si cumpara`ti un domeniu(preferabil un nume frumos, atractiv, nu "hackmetin2.com"). Gandeste`te la niste categorii calumea nu "Hacks Metin2". Trebuie sa ai chestii interesante, noi, chestii de actualitate, care sa atraga lumea. :) Daca forumul tau vrei sa fie despre 'hacking', fa nesimtirea si inspira`te de aici, dar nu sa copiezi tot cap coada. Apoi foloseste o tema, interesanta, nu cu icons de la "Cantar Straik". Pune`te pe scris niste Tutoriale, posteaza Stiri despre chestii interesante. Poti sa folosesti MagicSubmitter(postat de ElChief parca) pentru a`ti indexa forumul.

Cand consideri ca ai destul de mult continut, fa`ti un cont AdSense(cel mai bine intai le citesti politica).

Poate ca nu am venit cu cele mai bune metode pentru un forum de succes, insa in comparatie cu forumul tau actual...

Link to comment
Share on other sites

Cat de imbecil sa fii sa faci asta, si nu exagerez deloc. Copii cuvant cu cuvant, virgula cu virgula articolul asta al lui totti93 https://rstcenter.com/forum/46717-rst-who-fuck.rst si sa schimbi doar unde este "Credite: totti93" sa schimbi cu "Credite: timic" . Incalci si drepturile de autor, si bunul simt. Tu nici 2 randuri nu poti scrie, incompetentule.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...