Jump to content
bt.ionut

Caut o echipă...

Recommended Posts

Pe bune, voi va auziti?

Hai sa deschidem un forum de black hat seo, de ce si cum....

Intrebari firesti:

1.Ok, fac un forum de seo dar eu din ce scot banii, vip nu am, nu am ce sa vand, nu cred ca va da cunostiintele pe afara de acum.

2.Black hat seo ca black hat seo da ce o sa postati, tool-uri crack-uite ?

3.Cine o sa va bage in seama, mai sunt vreo cateva forumuri de black hat seo(inclusiv de seo) si e liniste totala sau sunt tot felul de kinderi.

Link to comment
Share on other sites

Pe bune, voi va auziti?

Hai sa deschidem un forum de black hat seo, de ce si cum....

Intrebari firesti:

1.Ok, fac un forum de seo dar eu din ce scot banii, vip nu am, nu am ce sa vand, nu cred ca va da cunostiintele pe afara de acum.

2.Black hat seo ca black hat seo da ce o sa postati, tool-uri crack-uite ?

3.Cine o sa va bage in seama, mai sunt vreo cateva forumuri de black hat seo(inclusiv de seo) si e liniste totala sau sunt tot felul de kinderi.

1, nu e vorba s? scot bani.

2. P?i dac? totul merge bine la început, vom face tutoriale video, scrise...etc.

3. True.

Link to comment
Share on other sites

2. P?i dac? totul merge bine la început, vom face tutoriale video, scrise...etc.

Tutoriale legate de ce, adf.ly sau ce, va pierdeti timpul inutil cand ati putea sa faceti un blog cu tutoriale din diverse domenii(inclusiv programare si design) si ati castiga si bani.

Nu cred ca aveti chestii descoperite de voi incat sa scrieti un material cap coada sau macar sa scrieti un material, va apucati de tradus si alte prostii, si asa ca target-ul e mic...

Link to comment
Share on other sites

Tutoriale legate de ce, adf.ly sau ce, va pierdeti timpul inutil cand ati putea sa faceti un blog cu tutoriale din diverse domenii(inclusiv programare si design) si ati castiga si bani.

Nu cred ca aveti chestii descoperite de voi incat sa scrieti un material cap coada sau macar sa scrieti un material, va apucati de tradus si alte prostii, si asa ca target-ul e mic...

Adev?rat, e bun? ideea ?i cu blog-ul, m-am gândit la asta în primul rând, îns?... nu prea am multe cuno?tin?e de programare, design, seo, etc..

Link to comment
Share on other sites

Adev?rat, e bun? ideea ?i cu blog-ul, m-am gândit la asta în primul rând, îns?... nu prea am multe cuno?tin?e de programare, design, seo, etc..

Sa inteleg ca nu ai de white seo, dar ai de black seo. O echipa pentru SEO a carei lider nu stie SEO.

Link to comment
Share on other sites

This never gets old:

For some reason ______ is crawling with people who first want to form a community and then start learning/working/whatever. These efforts almost invariably peter out uselessly. First do the work. Then if you feel like "communing" talk to others who are also working hard.

Link to comment
Share on other sites

Problema e target-ul.

Forum de SEO, in Romania, e SEOpedia. Nu se spune mare lucru nici pe acolo.

Chiar daca aduci cateva persoane pe forum, o sa ai nevoie de content nou, bun si, oarecum, original ca sa iti motivezi membrii sa iti faca reclama.

In Romania mi se pare o nisa cam dificila asta.

De ex: Ma chinui de un an jumate cu un blog pe o nisa de IT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...