Jump to content
poq

Tigan borat

Recommended Posts

Totul tine de capacitatea intelectuala.

Ai capacitate, esti in fruntea "lantului social" iti permiti orice si cu oricine.

Nu ai capacitate, te fut toti cand apuca exact ca tipu din video.

In cazul de fata, daca tu stai sa iti traga unu(fie el basescu, james bond, chuck noris) pantaloni jos, iti meriti soarta.Cum zicea si qbert, ce-a mai simpla lupta e cea cu vorba, un om poate fi dus cu vorba foarte usor.Trebuie doar sa gandesti.

Societatea e dura si trebuie sa urmezi cursurile ei.

Link to comment
Share on other sites

Oricare dintre voi (de seama baiatului) a-ti fi facut la fel. Cati dintre voi la 16-17 ani aveati sange-n pula sa va luati in gura cu unul de 25-30 de ani? Nu e vorba de bicicleta, e vorba ca nu avea ce sa-i faca, pentru ca stia ca daca fuge sau il injura sau face pe smardoiul, cand mai da ochii cu el, beleste cariciu.

Majoritatea face-ti pe vitejii ca i-ati da muie din picioare, dar intr-o situatie asemanatoare, v-ati caca pe voi!

Link to comment
Share on other sites

Gecko hai ba coaie ca scoti niste lemne pe gura de zici ca esti gater, ce reverse psychology faci tu ma in romania cu un tigan care din gena e prost mai este si beat? tu unde pula mea traiesti ca eu dau de rahaturi si de prostii dinastia zi de zi, daca ar fi dupa mine l-as invia pe hitler sa mai faca un holocaust dar de data asta cu tigani.

Edited by Paul4games
Link to comment
Share on other sites

Si unii se intreaba de ce se fereste lumea sa-si exprime parerile. Uite, din cauza astora ca tine care vin cu contra-replici de astea imbecile la fiecare replica. De unde cacat stii tu ce fac sau nu fac eu? Nu te mai baga in seama de-a-n pulea ca nu e frumos.

End of story din punctul meu de vedere ca vad ca unii chiar cred ca eu ma cert cu baiatul din clip aici si cu replicilor.

Nu te enerva ca-ti creste tensiunea tataie :))

Nu m-am referit la tine in postul de mai sus insa ma asteptam la o asemenea reactie din partea ta.Teoria e una practica e alta,poate nu ai inca virsta sa intelegi ca nu e chiar ca in filme,cu timpul poate o sa vezi lucrurile altfel.

Link to comment
Share on other sites

E vechi filmul.

Sunt multi d'astia, sa nu te surprinda..

Inca prea multi.

Aveam in clasa cu mine 2 frati tigani, plm erau ca paru dar smecher de smecher, daca se lua de careva nu aveau ce sa ii faca pentru ca veneau cu toti tigani pe tine.

On: Tiganu din video ar trebui impuscat in ochi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...