Jump to content
the_branch

cum sa afli parola la yahoo

Recommended Posts

Stai ma linistit ca nu i-am taiat capul. numai i-am explicat. dar sa nu creada ca aici este... de capul lui. numai i-am dat un sfat. In fine daca am sarit putin pe baiat inseamna ca este de la cauza ca URASC OAMENII CARE INTREABA DE PROGRAM DE SPART PAROLE. Adica multi imi cer, pe dc, pe mess peste tot. eu stau si le explic de ce nu exista si ei tot pe a lor o tin . daca the_branch a inteles ca nu exista este bien si ii urez un bun venit calduros. Ai inteles Sub7 ?

Link to comment
Share on other sites

Nu spargi ci le afli.E o mica mare diferenta.De aici apar si certurile pe dc si mess de care vorbea cein.detaliile fac diferenta.

De ce unii cred ca exista parole de genul asta?Pentru ca nu sunt informati bine in ale calculatorului:) si probabil niste "hackeri"le-au instalat deja un keylogger(de exemplu).Si poate exista f frumos o discutie de genul"

a: eu pot sa sparg orice parola vreau

b:ba nu ca am citit eu pe un forum ca nu se poate.nu exista un program de spart parole

a:ba da.vrei sa iti demonstrez?parola ta e "incult"

b: de unde stii...cum ai aflat??baa zi-mi si mie

a:nope, asta e progr meu nu ti-l dau...si poti sa iti shimbi parola de cate ori vrei...ca eu tot ti-o aflu.

Iar b, fiind un incepator si proabil un pusti care are calc de putin timp, va crede ca exista un asemena program.

b ii spune lui c

b:baaa vreau si io un program de spart parole la yahoo.

c:iar c va raspunde exact cum a facut-o cein;)

Cred ca unii au inteles ce rveau sa zic.Asa ca cein:relax! nu te agita ca toate au un motiv bine intemeiat.nu te certa cu cei care intreaba de parola si de programe de spart prole, cearta-te cu cei care folosesc keylogger si se cred hackeri...Bafta2all!

ps:pe cand un nou script pt cookie stolen?As avea nevoie de unul, si nu pentru glume proaste;) in fine, sper sa nu vad posturi de genul "dc nu iti faci tu unul?"

hmm, cred ca am intrat pe un ot, anyway 10x pt primul script.Mi-a fost de f mare folos.......pacat ca unii l-au fol pentru glume proaste.

Bafta si hai Base:))))

Link to comment
Share on other sites

yo am incerkt cu scam yahoo...dar nu primesc mail-ul inapoi kiar am incerkt q datele mele sh nu a mers...knd am zis k vreau nijte programe sau cv d genu m refeream l trojani keyloggere sau c mai stiti voi c functioneaza... jtiu j yo k nu exista programe l kr scrii id ul sh iti da parola... sunt yo mai n00b dar nici kiar aja :D...deci dk mi ati da nikte exemple concrete mi ati fi d ajutor :D

Link to comment
Share on other sites

plz dati-mi sh mie niste programe cu care poti s afli parole la yahoo... linkurile postate pana aqma nu mai sunt valabile....so plz mai postati-le sh voi o data aici :D

1.Scam page . Cel mai bun

2.Keylogger . E si el bun .

3.Trojan .

Si mai e inca una , dar numi mai vine prin minte :roll:

Link to comment
Share on other sites

yo am incerkt cu scam yahoo...dar nu primesc mail-ul inapoi kiar am incerkt q datele mele sh nu a mers...knd am zis k vreau nijte programe sau cv d genu m refeream l trojani keyloggere sau c mai stiti voi c functioneaza... jtiu j yo k nu exista programe l kr scrii id ul sh iti da parola... sunt yo mai n00b dar nici kiar aja :D...deci dk mi ati da nikte exemple concrete mi ati fi d ajutor :D
Am o intrebare nu o lua in nume de rau...Te crezi mai diferit, smecher daca folosesti un limbaj de "mess" ?!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...