Jump to content
MadAgent

IT&C Security [courses]

Recommended Posts

Arata foarte bine. Sunt materialele de la masterul de Securitate Informatica de la ASE? Ai facut masterul acolo, poti da mai multe detalii? As fi si eu interesat sa fac acel master, de aceea intreb.

Da, sunt cursurile de la ASE. Nu, nu am facut masterul acolo, securitatea este doar un hobby. Cursurile le am de la un fost coleg... In principiu daca ai timp sa mergi la cursuri am inteles ca e ok... Cursurile sunt in weekend(cred ca vineri dupa ora 6 si sambata, nu sunt 100% sigur), oricum dupa cum in ASE sunt multi profi care habar nu au cu ce se mananca materia lor, au citit si ei una alta si stiu doar teoria care nu este intotdeauna de actualitate, nu stiu cum este. Ca in tot ASE-ul sunt profi de elita si profi care nu au nici o treaba... Give it a try, poate cand termini tu, faci un update la ce am postat eu cu ce a mai aparut nou... Ce e ok acolo e ca de trecut treci(ASE, fabrica de diplome), de muncit poti munci(cursuri in weekend) si daca vrei sa inveti ceva ai de unde(sau macar un o idee despre ce sa cauti sau sa testezi)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...