Jump to content
MZsolt

Vand pagina Facebook cu 120.000 de membri

Recommended Posts

Am trimis PM pentru toti! :-)

Cateva detalii:

- sunt membri numai din Romania (sau romani din Italia, Spania, etc., dar in numar mic)

- este pagina mea, am folosit pana acuma pentru ofertele mele de turism, etc. - motivul pentru vanzare este cu acuma am noi proiecte.

O alta intrebare: de curand o sa fiu in Budapesta, dar de acolo niciodata nu am reusit sa intru aici. Aveti o solutie pentru asta?

MZsolt

Link to comment
Share on other sites

Eh, si ce daca as zice ca imi place Tinutul Secuiesc? :P Eventual as zice sa enervez pe cei care ar sarii la asta, dar personal nu vad rostul functional - dar pentru asta ar trebuie definit ce inseamna de facto Tinutul Secuiesc. Am prieteni romani cu cei care am vorbit despre politica, despre UDMR, despre chestii cum vad eu ca un ungur, si cum vad ei ca romani - si tot am ramas prieteni, si diferente de opinii sunt numai chestii technice, lucuri ce dau tema langa o tuica fiarta de exemplu, si nu trimit pentru asta nimeni in ... matii. :D

Btw, nu cred ca cineva m-ar omori pentru asta pe strada, majoritate oameniilor le place sa sare pe internet, si sa varsa sentimentele pe internet, si cam atat... Deci, eu sunt un ungur, sustin politica UDMR-ului, sunt alaturi de maghiari pentru dorintele reale ce vor pentru ei, dar in acelasi timp consider si pe romanii ca oameni prietenosi, si aproape ca niste frati, cred ca si in urmatorii cativa sute de ani o sa traim ca vecini - asta este un raspuns OK sa nu sara nimeni la mine?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...