Jump to content
SimeTrie95

Script Dedicatii PHP

Recommended Posts

Am loat acest script de pe un site si vreu sa vil ofer l-am cautat in search.

Dar nu am gasit nimic sper sa nu fie ceva de genu daca e rog Administrator sau membrii mai suprieori sa il STEARGA.

Uitati linck Download Dedicatii script PHP By SimeTrie95 rar

Password: rst

Nu am imagini ca nu am mai stat sa il urc pe un Host..... Scuze

Edited by SimeTrie95
Link to comment
Share on other sites

e împânzit tot netul de acest script :|

Aveam eu un script de dedica?ii fain ..

Dedica?iile erau stocate într-o baz? de date.. se putea ?terge dedica?ia câte una, se putea opri formularul, se puteau crea parole pt. fiecare dj .. ?i multe altele :| l-am ?ters odat? cu format`u iar acum nu îl mai g?sesc pe net..

poate îl are cineva, ?i mi-l d? ?i mie..

Good Day !!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DoubleG said:

cine pula mea de pe rst nu stie sa faca un cacat de script de genul?

mai bine nu postai.

 

mai bine nu postai tu domnule, măcar știi despre ce se discută? dacă te pun pe tine să faci un script de dedicații pun pariu că nu ești în stare.

în plus, e o postare din 2012.

Edited by kidink
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Elix said:

Apropo si astea sunt inutile

 

2 hours ago, DoubleG said:

cine pula mea de pe rst nu stie sa faca un cacat de script de genul?

mai bine nu postai.

Amandoi va dati mari programatori,care asteptati totul moca ca sunteti voi smecheri ;)

Intai ar trebuii sa va uitati sa vedeti ca postul este din 2012 asta inseamna ca a fost un link care a expirat ;)

Daca tot sunteti programatori ia facetiva singuri un astfel de script,pun pariu ca nu stiti nici sa puneti un cod php intr-o fila :(

Si sa stiti ca in 2012 nu toti stiau sa faca un astfel de script,insa voi doi ati ramas fix de unde ati plecat

Felicitari ;)

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, yooproject said:

 

Amandoi va dati mari programatori,care asteptati totul moca ca sunteti voi smecheri ;)

Intai ar trebuii sa va uitati sa vedeti ca postul este din 2012 asta inseamna ca a fost un link care a expirat ;)

Daca tot sunteti programatori ia facetiva singuri un astfel de script,pun pariu ca nu stiti nici sa puneti un cod php intr-o fila :(

Si sa stiti ca in 2012 nu toti stiau sa faca un astfel de script,insa voi doi ati ramas fix de unde ati plecat

Felicitari ;)

 

lasa-i man ca sunt mici :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2017 at 1:24 PM, yooproject said:

 

Amandoi va dati mari programatori,care asteptati totul moca ca sunteti voi smecheri ;)

Intai ar trebuii sa va uitati sa vedeti ca postul este din 2012 asta inseamna ca a fost un link care a expirat ;)

Daca tot sunteti programatori ia facetiva singuri un astfel de script,pun pariu ca nu stiti nici sa puneti un cod php intr-o fila :(

Si sa stiti ca in 2012 nu toti stiau sa faca un astfel de script,insa voi doi ati ramas fix de unde ati plecat

Felicitari ;)

 

 

esti prost in pula mea, ma jur, tu nu vezi in pula mea ca ai recent posts pe main? ma doare-n pula ca-i vechi, crezi ca stau sa verific la fiecare topic daca e vechi? am vazut, m-am uitat, mi-am dat cu parerea.

crezi ca am intrat aici ca ma interesa un astfel de script =))? taci in pula mea cu sarcasm de asta vechi si basit cu "te crezi programator", nu vezi in pula mea ca ai -15 reputatie? de destept ce esti presupun.

 

na coaie, manca-mi-ai pula, ma pis pe script-ul tau, daca intelegi ce am scris in script-ul asta iti dau 10 bani, sa-mi mirosi basina.

 

https://rstforums.com/forum/topic/104237-php-project-example/

 

 

Edited by DoubleG
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, DoubleG said:

 

esti prost in pula mea, ma jur, tu nu vezi in pula mea ca ai recent posts pe main? ma doare-n pula ca-i vechi, crezi ca stau sa verific la fiecare topic daca e vechi? am vazut, m-am uitat, mi-am dat cu parerea.

crezi ca am intrat aici ca ma interesa un astfel de script =))? taci in pula mea cu sarcasm de asta vechi si basit cu "te crezi programator", nu vezi in pula mea ca ai -15 reputatie? de destept ce esti presupun.

 

na coaie, manca-mi-ai pula, ma pis pe script-ul tau, daca intelegi ce am scris in script-ul asta iti dau 10 bani, sa-mi mirosi basina.

 


https://rstforums.com/forum/topic/104237-php-project-example/

 

 

Va sa zica ca ce ai scris tu este o parere :-?

Ma scuzati,eu am inteles mai mult niste cuvinte de cocalar care dorea urgent un script de dedicatii insa vazând ca linkul nu este bun te-ai bagat si tu repede in seama fiind dezamagit de asta.

 

 

Nu te uiti la data postarii ?

Pai imi pare rau insa fa'ti un control la ochi ;)

 

Dece am reputatie de -15 ?

Eu am reputatie de -15 deoarece exista cocalari ca tine...

 

Nu ai facut tu tranzactii pe forum cate am facut eu ;)

 

Si mai putin cu injuraturi ca nu esti la ma'ta acasa,acesta este un forum decent coaie ;)

Edited by yooproject
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, yooproject said:

Va sa zica ca ce ai scris tu este o parere :-?

Ma scuzati,eu am inteles mai mult niste cuvinte de cocalar care dorea urgent un script de dedicatii insa vazând ca linkul nu este bun te-ai bagat si tu repede in seama fiind dezamagit de asta.

 

 

Nu te uiti la data postarii ?

Pai imi pare rau insa fati un control la ochi ;)

 

Dece am reputatie de -15 ?

Eu am reputatie de -15 deoarece exista cocalari ca tine...

 

Nu ai facut tu tranzactii pe forum cate am facut eu ;)

 

Si mai putin cu injuraturi ca nu esti la mata acasa,acesta este un forum decent coaie ;)

fa-ti, ma-ta, dar corect, eu sunt cocalarul..

 

iti dai seama ce tare esti? ai cumparat cartele de telefon, ai facut conturi de facebook, ai dat add la oameni random si acum le vinzi, esti incredibil, n-am cuvinte.

dar asa e ba.. noi suntem cocalari, ai facut tranzactii, esti tare, ce sa zic.

nici nu te-ai uitat la link-ul ala, eram sigur, afirmi ca-mi trebuie un script, esti dus cu capul, pot sa-mi fac singur.

 

muie.

Edited by DoubleG
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...