Jump to content
io.kent

Mam Lovit Cu Pai Ceai

Recommended Posts

exact asa cum zice si titlul, cum poti sa duci in erroare un chinez, in romania, avand in vedere, ca limba lor e prea, dura pentru a invata, mam gandit sa ai derutam si pe ei:) cum? simplu, cu PAI CEAI ce Inseamna pai ceai ?:)) simplu PUI PAIUL SI SUGI CEAIUL

fail !

Link to comment
Share on other sites

Cum rasa ma-sii de treaba sa nu ma infurii, cum sa nu vorbesc vulgar cand vad asa topicuri pe un forum de securitate.

Ce pula mea cauta un subiect ca asta aici? Baga-ti paiul ala in cur si dupaia bea o bere cu el.Propun avertizarea acestui membru pentru off topic grav. Si daca zici ca eu am facut off topic te inseli, ti-am zis ce sa faci cu paiul.

Link to comment
Share on other sites

@SticKyWoX mam gandit sa fac ceva hazliu, ca sa radem cu toti, si nu am reusit, se pare cas membri pe aici care iau foarte in serios un topic, cum am zis a fost O GLUMA NEREUSITA nimic mai mult

edit // si parerea mea e ca Passaman MA JUDECAT GRESIT, cred ca am facut multe lucruri bune acestui forum de securitate, si nu cred ca am dat la cineva in cap, sau am zis cum mia spus el mie, numai ca asta e, si daca am gresit asa de mult,

IMI asum responsabilitatea, si imi cer scuze, membrilor, daca cred ca leam jignit, desi nu cred ca am jignit pe nimeni,dar @matt SA vorbeasca cand o sa aduca lucruri importante a acestui forum,

Edited by io.kent
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...