Jump to content
Nytro

Alegere header

Care bannere va plac?  

283 members have voted

  1. 1. Care bannere va plac?



Recommended Posts

Votul nu este neaparat decisiv, nu stim inca ce vom face cu headerul, dar vrem sa vedem care va plac mai mult. Poate le punem aleator, nu stim inca.

Votati-le pe TOATE care va plac, nu unul singur.

Votati bannerele preferate:

1.

qxrimg.png

2.

35d2q11.png

3.

2ez4lc5.png

4.

2nrjwnp.png

5.

4j719l.jpg

6.

k21yk7.png

7.

j12fds.png

8.

2vkywig.jpg

9.

23jqyw8.jpg

10.

xkpzra.png

11.

aln7na.png

12.

2dtt341.jpg

13.

34hgc9x.jpg

14.

14bjon.png

15.

5x05mr.png

16.

9fqiqv.png

17.

2vs0qwh.jpg

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

17, fara mata-i grasa + tema pe albastru e perfect!

Si nici 15 nu arata rau ;;)

j792d1.png

#edit:

Am o idee, referitor la 17, in loc de codul ala binar din background incearca sa faci ceva de genu cu username-uri de pe forum daca intelegi ce zic, sa treci multe nume amestecate dimenisuni diferite, contrast diferit etc...

Edited by ZeroCold
Link to comment
Share on other sites

Verde imi da iluzia cateodata ca stau intr-o groapa veche din anii 90... Nu da contrastul ala pentru care ar trebui sa lupte orice hacker... pentru libertatea informatiei, pentru open-source, pentru libertate in general... Albastrul iti aduce aminte de cer, de aer, de spatiu deschis... D-asta ar fi bine sa schimbam tonul forumului in albastru...

P.S.: Se si potriveste cu culoarea avatarului meu :">

Edited by adonisslanic
Link to comment
Share on other sites

Verde imi da iluzia cateodata ca stau intr-o groapa veche din anii 90... Nu da contrastul ala pentru care ar trebui sa lupte orice hacker... pentru libertatea informatiei, pentru open-source, pentru libertate in general... Albastrul iti aduce aminte de cer, de aer, de spatiu deschis... D-asta ar fi bine sa schimbam tonul forumului in albastru...

tu esti biased. iti plac anime albastre.

uite. ai si la avatar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...