Jump to content
bDyds

[CUMPAR] Cont fiverr cu reputatie buna

Recommended Posts

Vand cont de Fiverr! Contul are o reputatie de nota 10+!

Este la level 2, iar In urmatoarea perioada trebuie sa treaca la TOP Seller fiindca bifeaza toate cerintele obligatorii pt TOP Level.

 

Contul are 500 de ordere/comenzi finalizate!

350 review-uri de 5 stele!

8  review-uri de 4 stele! ( cu mesaje de lauda si recomandare)

1  review-uri de 3 stele! ( cu mesaj de lauda si recomandare)

0 review-uri de 2 stele!

0 review-uri de 1 stele!

0  warnings

 

World Domination (populatia care a cumparat de la mine si mi-a lasat review) este 29% (gig-urile apar f usor in cautari,. In prezent am aproximativ 20 de gig-uri)

Iar contul are o vechime de cativa ani fiindca a fost creat in 2017 in care am vandut muzica,video-uri, filmulete!

 

Pretul este usor negociabil in jurul la 10.000 euro!

 

Il vand pentru ca nu mai am timp sa ma ocup de el, insa nici nu ma deranjeaza sa-l pastrez fiindca imi mai produce un venit lunar.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, winnerpro said:

Vand cont de Fiverr! Contul are o reputatie de nota 10+!

Este la level 2, iar In urmatoarea perioada trebuie sa treaca la TOP Seller fiindca bifeaza toate cerintele obligatorii pt TOP Level.

 

Contul are 500 de ordere/comenzi finalizate!

350 review-uri de 5 stele!

8  review-uri de 4 stele! ( cu mesaje de lauda si recomandare)

1  review-uri de 3 stele! ( cu mesaj de lauda si recomandare)

0 review-uri de 2 stele!

0 review-uri de 1 stele!

0  warnings

 

World Domination (populatia care a cumparat de la mine si mi-a lasat review) este 29% (gig-urile apar f usor in cautari,. In prezent am aproximativ 20 de gig-uri)

Iar contul are o vechime de cativa ani fiindca a fost creat in 2017 in care am vandut muzica,video-uri, filmulete!

 

Pretul este usor negociabil in jurul la 10.000 euro!

 

Il vand pentru ca nu mai am timp sa ma ocup de el, insa nici nu ma deranjeaza sa-l pastrez fiindca imi mai produce un venit lunar.

ce ai fumat?

10.000?!!

 

Pai decat sa dau 10k pe cont mai bine ii cheltui si nici nu-mi bat capul pe fiverr....deja daca luam in calcul amortizarea lucrand pe fiverr prind pensia

Link to comment
Share on other sites

On 12/8/2021 at 5:48 PM, alezu2000 said:

ce ai fumat?

10.000?!!

 

Pai decat sa dau 10k pe cont mai bine ii cheltui si nici nu-mi bat capul pe fiverr....deja daca luam in calcul amortizarea lucrand pe fiverr prind pensia

Make a wish come true, ce vremuri:

http://web.archive.org/web/20200731140758/https://www.fiverr.com/gabonne/make-a-wish-come-true

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...