Jump to content
Kex

Noul iPhone s-a lansat

Recommended Posts

Nu am citit commenturile de aici ca nu am avut rabdare.

Tot ce pot zice e ca nu aduce nimic nou pe piata.

Diferenta dintre iphone 3 si iphone 4 a fost de-a dreptul uriasa.

Intre 4S si 5 nu e nicio diferenta semnificativa. Doar ca e mai inalt.

Ma asteptam de la iPhone 5 sa aiba un design mai atractiv, sa aiba o densitate de pixeli mai mare, si sa aduca pe piata tehnologii cu adevarat revolutionare si competitive asa cum a fost pana acum. In special legate de baterie si ideea de a da o noua definitie a ceea ce inseamna smartphone.

Si sincer, nu prea ma incalzeste cu nimic ecranul mai inalt...

[LE]

O sa fiu atent cum evolueaza apple pe bursa... presimt o scadere semnificativa. Adica.. sper..

Nu de alta dar de azi inainte cred ca evolutia valorii actiunii la apple este invers proportionala cu inteligenta oamenilor.

Edited by crs12decoder
Link to comment
Share on other sites

Am fost profund dezamagit de iPhone 5. iPhone a fost inca de la inceput un fel de sinonim pentru inovatie, pentru revolutionarea smartphone-ului, la fiecare lansare asteptam cu nerabdare sa vad ce aduce nou, cum va arata viitorul in materie de smartphones, iar acum nimic. La fel cum a zis si ps-axl, fara Steve Jobs nimic nu va mai fii la fel.

"Stay foolish, stay hungry!"

Link to comment
Share on other sites

Sincer , nici nu ma asteptam sa scoata ceva mai inteligent decat SAMSUNG care acum domina piata de smartphone-uri ... si care o data cu lansarea SGS3 ( cel mai puternic telefon din piata ) i`a cam ingropat pe cei de la apple ...

"UAU noul iPhone este mult mai inalt si mult mai subtire" - asta da tehnologie revolutionara ...

Link to comment
Share on other sites

Da-ti-va ma in cacat ca au avut idee buna sa faca ecranul ala mai mare. Plus ca nu stiu ce le fac frate la Retina alea de vad asa bine. Angajati-va ma la CanCan, ofticatilor. Aveti tranca pe voi, va roade chifla aia singura din stomac? Nu stiti ce e aia calitate. Luati-va Android, coaie, ca poti sa-i bagi apk-uri ciordite pe el!!! Versiunile lite ale programelor pt iphone ae pisa pe alea pro de la android. Vezi mochavnc.

Link to comment
Share on other sites

Apple putea sa scoata ceva mult mai bun , dar ei se bazeaza pe profit pe termen lung.

Apple se bazeaza foarte mult si pe design.Sunt foarte multe persoane , care cumpara Iphone fara sa se intereseze de procesor , rami , memorie pentru ca ei nu au habar despre asta, daca le place cum arata , il cumpara.

Camera de la Iphone 5 , se compara cu putine telefoane, oamenii in general le place sa isi faca poze des si multi isi cumpara Iphone din motiv ca pozele/filmarile sunt de nota 10.

Edited by Andblood
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...