Jump to content
Florin2boss

Prevenirea programelor hack de a ramane fud

Recommended Posts

Salut!pentru toti ce-i care posteaza cryptere,programe fud..si pun diverse parole,ghicitori de a fi decryptata arhiva sau sa aibe 100-200posturi..etc..nu face-ti decat sa pierdeti timpu..cu ce-i care vor sa-l utilizeze..deoarece devine detectat.

Tot ce trebuie sa faceti este sa face-ti un mic test cu set de intrebari..raspunsurile trebuie sa fie valide,bineinteles.Daca aveti alte variante..va rog sa le postati.Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Orice metoda care implica gandirea umana este useless .. in caz ul de fata.

Lumea face alte magarii pentru a tine exe ul cat mai privat(ex: country block).

Pur si simplu sharing ul de cryptere este nefolositor, rst ar trebui sa foloseasca aceleasi reguli ca pe osc/tf @no crypters binary

Link to comment
Share on other sites

Salut!pentru toti ce-i care posteaza cryptere,programe fud..si pun diverse parole,ghicitori de a fi decryptata arhiva sau sa aibe 100-200posturi..etc..nu face-ti decat sa pierdeti timpu..cu ce-i care vor sa-l utilizeze..deoarece devine detectat.

Tot ce trebuie sa faceti este sa face-ti un mic test cu set de intrebari..raspunsurile trebuie sa fie valide,bineinteles.Daca aveti alte variante..va rog sa le postati.Multumesc!

florin2boss ceea ce inteleg eu din povestea ta, este cam in felul urmator, mananci? = imi pregatesti? sau e calda mancarea, cam asai programele cryptate tin mai mult.si nu toti se pricep la descryptat..

"M-a n-u ma-i "descryptati" progra-me-le, ca l-e sta bine si as-a.

" =)))
DECRYPTAT nu DESCRYPTAT cum ai spus tu

E vorba de criptare / decriptare cumva? Nu ma prind, dar sincer nu stiu sa existe decryptare, nici in romana, nici in engleza; poate "romgleza" ceva :))

Edited by aelius
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...