Jump to content
ursuletzu970

Cerere creare script

Recommended Posts

Buna ziua,

Chiar daca sunt nou pe aici va asigur ca sunt de incredere. Am si eu nevoie de o persoane cu cunostinte solide PHP si MYSQL pentru a-mi pune la punct un sistem de plata prin Mobilpay. Contractul cu Mobilpay este deja semnat (ceea ce demonstreaza ca suntem o firma). Pe mine ma intereseaza implementarea lui. Doresc sa colaborez cu cineva care are habar de ce face iar pretul il vom discuta. Nu discut cu persoane cu mai putin de 200 de posturi pe acest forum sau care au reputatie negativa. Mai multe detalii prin PM astept oferte

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

Chiar daca sunt nou pe aici va asigur ca sunt de incredere. Am si eu nevoie de o persoane cu cunostinte solide PHP si MYSQL pentru a-mi pune la punct un sistem de plata prin Mobilpay. Contractul cu Mobilpay este deja semnat (ceea ce demonstreaza ca suntem o firma). Pe mine ma intereseaza implementarea lui. Doresc sa colaborez cu cineva care are habar de ce face iar pretul il vom discuta. Nu discut cu persoane cu mai putin de 200 de posturi pe acest forum sau care au reputatie negativa. Mai multe detalii prin PM astept oferte

ahahah, tu ai numai un post aici si astepti raspunsuri doar de la membri care au peste 200 ?

Crezi ca in functie de numarul de posturi se catalogheaza priceperea unui programator php ?

Eu folosesc pe un site platile prin mobilpay, si e foarte simplu de lucrat cu acest sistem de plata (din punct de vedere tehnic),

dar nu til dau pana cand nu faci 200 de posturi utile pe acest forum (fara suparare).

Link to comment
Share on other sites

ahahah, tu ai numai un post aici si astepti raspunsuri doar de la membri care au peste 200 ?

Crezi ca in functie de numarul de posturi se catalogheaza priceperea unui programator php ?

Eu folosesc pe un site platile prin mobilpay, si e foarte simplu de lucrat cu acest sistem de plata (din punct de vedere tehnic),

dar nu til dau pana cand nu faci 200 de posturi utile pe acest forum (fara suparare).

Daca as fi stiut sa fac ceva util care sa merite sa pun pe acest forum asa ca nu am de ce sa fac spam mai bine ma limitez sa fac o cerere de un script daca se ofera cineva de bine daca nu asta este mai caut

@nos imediat i-ti dau pm

Link to comment
Share on other sites

Cu ocazia asta intreb si eu care e comisionul celor de la mobilpay si prin ce metoda, respectiv la ce interval sunt livrati banii. Ursuletu, daca nu rezolvi cu NOS da-mi si mie PM sa vedem despre ce e vorba si te ajut.

Pentru SMS suprataxa esti platit la 1,5-2 luni... si e posibil sa ai si decline la anumite plati, tu acorzi serviciul, dar clientul nu plateste factura catre operator -> PROBLEMA TA... deci cam nasol...

Link to comment
Share on other sites

este simplu de implementat(acu 2 saptamani am implementat unul si nu plugin ci scriptul) toata jmekeria e id-ul unic dat de ei il pui in db apoi cand revine confirmarea se intoarce cu acelasi id verifica unde e id ala in db si updateaza comanda ca platita...simple...a si ca idee aveti toate chestiile de testare la ei in panel pt a face usor testari de sms card cash transfer(eu le-am implementat pe toate)

@Zatarra tu man l-ai face si cu ochii inchisi

PM pt eventuale nelamuriri intrebari

Edited by robertutzu
Link to comment
Share on other sites

Pentru SMS suprataxa esti platit la 1,5-2 luni... si e posibil sa ai si decline la anumite plati, tu acorzi serviciul, dar clientul nu plateste factura catre operator -> PROBLEMA TA... deci cam nasol...

Tin sa te contrazic aici deoarece se pot face platile si la 10 zile dar cu un comision mai mare. Defapt i-am trimis prin PM lui Zatarra tot contractul cu ce inseamna plata prin SMS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...