Jump to content
yceman

Vand iphone 5

Recommended Posts

Iphone 5 Wholesale

Here are the Pre-order wholesale prices:

16GB 647 GBP Or 809 Euro Or 1050 USD CIF WW Black/White

32GB 735 GBP Or 919 Euro Or 1192 USD CIF WW Black/White

64GB 822 GBP Or 1027 Euro Or 1334 USD CIF WW Black/White

Payment methods accepted:,Paypal,Bank Transfer

Shipping:Air Express

Item shipped from:UK

P.S.: nu am legatura cu thread-ul ala sau omu care vinde si nu pot sa garantez in nici un fel pentru produse

Link to comment
Share on other sites

Daca tot vrei profit mai mare decat media, da-l cu 1000, nu cu 1200...(sau spune-i omului tau care vinde ca nu suntem atat de retarzi, noi, romanii)

Oricum, whatever, too many hardware bugs for a new phone, and too many macfags who buy this crap...Singurul motiv pentru care as lua un device ce foloseste iOS ar fi sa fac development pe el si sa iau literally bani din buzunarele prostilor care asculta One Direction si au poster cu Justin Bieber in dormitor....

Edited by adonisslanic
Link to comment
Share on other sites

vandute amandoua !

ca sa va explic de ce sunt preturile astea... stock`uri epuizate...precomenzile vor fi servite intr-o luna ...

am citit adineaurea o stire pe idevice ca e cel mai bine vandut gadget din istorie... chiar daca e prost, de cacat, si alte descrieri se vinde ca painea calda iar apple se plange ca nu poate produce indeajuns de multe repede cum cere piata

Link to comment
Share on other sites

vandute amandoua !

ca sa va explic de ce sunt preturile astea... stock`uri epuizate...precomenzile vor fi servite intr-o luna ...

am citit adineaurea o stire pe idevice ca e cel mai bine vandut gadget din istorie... chiar daca e prost, de cacat, si alte descrieri se vinde ca painea calda iar apple se plange ca nu poate produce indeajuns de multe repede cum cere piata

Cine e atat de prost (fara suparare) sa dea 1200 euro pentru un Iphone 5 ???

1) Telefonul nu e mare branza.

2) E mai ieftin la magazin, nu mai zic de vanzari online unde e si mai ieftin.

3) Pretul o sa coboare in 6 luni foarte mult (zic eu).

Link to comment
Share on other sites

Cine e atat de prost (fara suparare) sa dea 1200 euro pentru un Iphone 5 ???

1) Telefonul nu e mare branza.

2) E mai ieftin la magazin, nu mai zic de vanzari online unde e si mai ieftin.

3) Pretul o sa coboare in 6 luni foarte mult (zic eu).

sincer nu imi pasa cine e atat de prost

vanzarile online sunt pe precomenzi sau epuizate

iar pt numaru 3: degeaba iti iei seria 7 care in 2002 a fost smecher cand a aparut si era 50.000 ..il cumperi in 2012 cu 6000

daca mai e cineva interesat e posibil sa mai aduc !

Link to comment
Share on other sites

sincer nu imi pasa cine e atat de prost

vanzarile online sunt pe precomenzi sau epuizate

iar pt numaru 3: degeaba iti iei seria 7 care in 2002 a fost smecher cand a aparut si era 50.000 ..il cumperi in 2012 cu 6000

daca mai e cineva interesat e posibil sa mai aduc !

Cum zici tu, eu personal nu mi-as achizitiona acest smart phone nici daca as avea banii. Cu 1200 de euro mi-as lua un telefon bun si mi-as tuna si pc-ul. Iar referitor la aceasta vanzare am crezut ca pe aici se vinde sub preturile normale nu cu adaos.

Link to comment
Share on other sites

vandute amandoua !

ca sa va explic de ce sunt preturile astea... stock`uri epuizate...precomenzile vor fi servite intr-o luna ...

am citit adineaurea o stire pe idevice ca e cel mai bine vandut gadget din istorie... chiar daca e prost, de cacat, si alte descrieri se vinde ca painea calda iar apple se plange ca nu poate produce indeajuns de multe repede cum cere piata

Cel mai vandut "gadget" din istorie e Nokia 1100.

Link to comment
Share on other sites

Cum zici tu, eu personal nu mi-as achizitiona acest smart phone nici daca as avea banii. Cu 1200 de euro mi-as lua un telefon bun si mi-as tuna si pc-ul. Iar referitor la aceasta vanzare am crezut ca pe aici se vinde sub preturile normale nu cu adaos.

Gata disperatule,n-ai bani sau nu vrei,nu cumperi,nu mai manca,cacat in topicul omului ca sa te aflii in treaba,nu cred ca intereseaza pe cineva ce ai face tu cu banii aia.

Link to comment
Share on other sites

Gata disperatule,n-ai bani sau nu vrei,nu cumperi,nu mai manca,cacat in topicul omului ca sa te aflii in treaba,nu cred ca intereseaza pe cineva ce ai face tu cu banii aia.

Vai de tine, strici imaginea celor cu Rep. Power (si 5 :)) ). Yceman daca tu ai reusit sa il vinzi cu 1200 euro bravo tie, eu doar ti-am spus ca e peste pretul actual.

Link to comment
Share on other sites

Vai de tine, strici imaginea celor cu Rep. Power (si 5 :)) ). Yceman daca tu ai reusit sa il vinzi cu 1200 euro bravo tie, eu doar ti-am spus ca e peste pretul actual.

De parca ar exista o imagine si de parca mi-ar pasa.In fiecare topic in care se vinde ceva exista oameni ca tine,fac pariu n-ai bani de un pachet de tigari dar te plangi ca nu ti-ai cumpara iphone5 daca ai avea bani(what`s the point?)Omu` a postat o oferta,oamenii au cumparat,pisandu-se pe opinia ta legata de pret,in concluzie,ai postat degeaba,nu ai realizat nimic,timp pierdut,asta e ideea principala.

Link to comment
Share on other sites

De parca ar exista o imagine si de parca mi-ar pasa.In fiecare topic in care se vinde ceva exista oameni ca tine,fac pariu n-ai bani de un pachet de tigari dar te plangi ca nu ti-ai cumpara iphone5 daca ai avea bani(what`s the point?)Omu` a postat o oferta,oamenii au cumparat,pisandu-se pe opinia ta legata de pret,in concluzie,ai postat degeaba,nu ai realizat nimic,timp pierdut,asta e ideea principala.

Pai chiar exista, pentru cei care nu injura ca la vaci. Sti tu ca nu am bani ? A cumparat cineva de pe rst ? Dute si injura vacile rromule...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...