Jump to content
IdiotMan

Nokia a anunţat preţul pentru telefonul care se bate cu iPhone 5

Recommended Posts

Nokia a anun?at ast?zi pre?urile celor mai noi modele ale sale - Nokia Lumia 920 ?i Lumia 820. Ambele smartphone-uri ruleaz? pe Windows Phone 8, iar primul men?ionat anterior se vrea a fi un rival direct cu cel mai nou terminal lansat de Apple.

Potrivit Mashable, în Germania, Lumia 920 va costa 649 de euro, în timp ce modelul 820 va avea un pre? de 499 de euro. În Italia, în schimb, Lumia 920 va avea un pre? ceva mai sc?zut, adic? 599 de euro.

Chiar dac? Nokia nu a anun?at ziua exact?, se pare c? ambele modele vor fi disponibile înc? din luna noiembrie.

Mai mult, se pare c? Nokia Rusia a început de ast?zi s? accepte pre-comenzi pentru cele dou? modele.

IMG_9994.jpg

Nokia a anun?at pre?ul pentru telefonul care se bate cu iPhone 5 ?i Galaxy S3. Vezi suma | Economica.net | Romania TV

Link to comment
Share on other sites

Nokia a anun?at pre?ul pentru telefonul care se bate cu Galaxy S3*

Specifica naibii titlul la competitorul adevarat ca induci lumea in eroare xD

In opinia mea, nokia la design, pentru mine, fails, dar cand e vorba de user experience, cand am un Nokia Lumia in mana, il simt ca un telefon adevarat, nu ca un smartphone... pentru unii e un lucru rau, pentru altii e un lucru bun... Orice ar fi, se simte bine in mana si dupa parerea mea, respecta mai mult principiul Apple(fa-l pentru prosti, dar fa-l sexy) :)

Edited by adonisslanic
Link to comment
Share on other sites

Nochiarile astea is bune cat de cat .. dar tot nu's asa de cautate ca iphonenurile alea drecu..

oricum nu o sa ia un loc fruntas nokia asta.. is altele mult mai bune one x s3 iphone note 2 :) e fain ca au un design original astea de la nokia ecran perfect dar rezolutia suge de era hd era ok.. si e greu 190 g

Edited by CristianRoflmao
Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de ce nokia se caca-n porumb cu sl3 si win mobile cand piata si cererea e de android.astia de la nokia sunt ca tiganii care vor nokia pt ca "scrie nokia pe ele si sunt bune"

de ceva vreme android si amaratul de ios sunt la putere si astia tot rama-n gard ca porcu cu win mobile,symbian,sl3 si alte magarii deja vechi...

da ma rog orice patron isi arde banii pe "ce vrea muschii lui"

na! ca sa-mi vars si eu oful pt pretul creditelor sl3!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...