Jump to content
-G-

Cumpar

Recommended Posts

]BA! da tu te crezi cam smecher .. ia mai taci si vezi-ti de treaba + cine a zis ca vreau sa dau spamm ? poate deaia dau numa 50 mii .. da ce sa te gandesti tu ..

haha auzi pe el "BA" prima la dreapta spre stana de oi ;) + cum sa nu le folosesti pt. spam cand tu postai pe h4cky0u la VIP si cautai partener cu hosturi bune pentru sendere php :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Citez :

I am looking for a partner who has got hosts good for phpmailers ( to send mails ) .  . . 
PS : or i can pay for them on WU .

Nu am precizat ca vreau sa dau spam .. intradevar este spam da nu este felu ala de spam dupa cc-ru si ebay .. ca sati luminez un pic mintea iti spun ca am un site de shopping si vreoiam sa fac reclama . Dar asta nici nu trebuia precizat ci pur si simplu imi trebuie . Ce te intereseaza pe tine cat dau ? Nu-ti convine treci cu vederea postu si cu asta basta .. nu-mi faci mie aici reprosuri ca nu esti in masura .

Link to comment
Share on other sites

[G], du-te la mumata si suge la san (asta daca nu ti se scoala) si taci din gura! :)

Ai inteles?

Nu mai discut cu retardati . Io aici am zis cine i deaccord nu baga offtopic . Daca te crezi bazat zimi de unde esti ca sati mut cativa dinti .

Rog un moderator sa inchida topicul pentru ca niste coti goli tot fac offtopic si nu fac altceva decat sa ma enerveze . De aceea Romania merge mereu invers din toate punctele de vedere pentru ca sunt mereu acesti oameni care o trag in jos . Si ca sa termin elegant vreau sa spun " Cine nu a dat spam ... insa doar unii au reusit "restu sunt invidiosi . . :wink:

Link to comment
Share on other sites

]
[G], du-te la mumata si suge la san (asta daca nu ti se scoala) si taci din gura! :)

Ai inteles?

Nu mai discut cu retardati . Io aici am zis cine i deaccord nu baga offtopic . Daca te crezi bazat zimi de unde esti ca sati mut cativa dinti .

cand folosesti cuvantul retardati pe un topic unde sunt doar 3 persoane automat rezulta ca ii faci pe amandoi retardati in cazul de fata pe mine !

caine sati se scrie sa iti sau sa-ti

Genius daca il imbrac pe tato la costum de ginere si ii pun vata`n nas imi sugi p**a pana mi se fac coa***e cat un ananas ?

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca voi sunteti prosti din moment ce nu sitit sa va exprimati decat cu injuraturi invatate pe de rost de pe net sau de la alti prieteni deai vostri dintr-un liceu mediocru in care va aflati si in care mediile au fost intre 5-6 // la care v-ati rugat sa intrati la info doar pentru a va da hackeri . Doar pentru ca stiti putin din fiecare nu va da dreptu sa va dati mari gangsteri pe acest forum . Intradevar am gresit cand am spus " retardati " ma refeream doar la unu dar dupa postul pe care l-ai facut ping nu mai are rost sa rectific . De acum incolo nu voi mai rasp la nici un comentariu jignitor la adresa mea , decat daca este facut de catre un moderator / administrator .

Link to comment
Share on other sites

]Eu cred ca voi sunteti prosti din moment ce nu sitit sa va exprimati decat cu injuraturi invatate pe de rost de pe net sau de la alti prieteni deai vostri dintr-un liceu mediocru in care va aflati si in care mediile au fost intre 5-6 // la care v-ati rugat sa intrati la info doar pentru a va da hackeri . Doar pentru ca stiti putin din fiecare nu va da dreptu sa va dati mari gangsteri pe acest forum . Intradevar am gresit cand am spus " retardati " ma refeream doar la unu dar dupa postul pe care l-ai facut ping nu mai are rost sa rectific . De acum incolo nu voi mai rasp la nici un comentariu jignitor la adresa mea , decat daca este facut de catre un moderator / administrator .

tipu` e chiar haios ! hei amice ai promovat 8 clase ? la cate greseli gramaticale faci pun pariu ca de la clasa a 4 a nu ti-a mai avut loc capu in banca de geniu ce esti.

"deai" ...esti ruda cu Vangelie ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Voi chiar nu aveti de ce sa va certati? Daca nu zicea ba si zicea ma era altceva? Cand o sa fie thread cu flame atunci sa va certati. Pana atunci pastrati si voi un ton civilizat si certati-va prin mesaje private ;). + ca forumul asta contine scamuri ce automat au nevoie de spam. Deci uite ca e loc pentru spammerii aia idioti :) Nu ma bag pentru nici unul dar nu imi place sa vad injuraturi pe aici.

Link to comment
Share on other sites

[G] vezi ka nu`ti trebuie sa promovezi liceu cu 10 ;) casa arati ce jtii , poate unii de aia nu au laut medii mai mari de 5-6 pt ka`si petrec majoritatea timpului in fata unui calculator 1 la mana

2 la mana , te rog sa folosesti un limbaj adegvat

3 la mana , ii rog si pe ceilalti OFFTOPIC`ari sa vb civilizat ...

4 la mana nu prea e forum de TRADE ( Poti sa ceri : Vreau si eu "cutare lucru" si sa discuti despre Trade pe prv .

Multumesc pentru atentie !

---------------

Numai Bine!

ENCODED.

---------------

Link to comment
Share on other sites

[G] vezi ka nu`ti trebuie sa promovezi liceu cu 10 ;) casa arati ce jtii , poate unii de aia nu au laut medii mai mari de 5-6 pt ka`si petrec majoritatea timpului in fata unui calculator 1 la mana

2 la mana , te rog sa folosesti un limbaj adegvat

3 la mana , ii rog si pe ceilalti OFFTOPIC`ari sa vb civilizat ...

4 la mana nu prea e forum de TRADE ( Poti sa ceri : Vreau si eu "cutare lucru" si sa discuti despre Trade pe prv .

Multumesc pentru atentie !

---------------

Numai Bine!

ENCODED.

---------------

Nu am terminat cu 10 .. :P dar problema este ca eu nu iam injurat asa cum au facut ei si de-aceea am spus asta // pentru ca cata minte tre sa ai ca unu sa-ti spuna "ba" si tu sa te apuci sa-l injuri ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...