Jump to content
romcript

[VAND] Cripter C++ FUD - Made in romania !

Recommended Posts

Salutare membrilor rst,

Ziele astea mam decis sa realizez o versiune commerciala pentru una din

cele mai reusite aplicati alle mele.

Sunt membru vechi pe forum, dar din motive de privarcy am decis sa-mi creiez

un user nou, asa evit orice problema de privarcy, e mult mai important

anonimatul meu decat orice suma de bani.

2qcjzvm.jpg

Designul lasa de dorit, stiu, nu ma intereseaza prea mult acest aspect,

daca cineva din forum imi creiaza un design mai dragut, tot cu ROMANIA ai offer

o copie gratuita a programului.

Cripterul a fost creat in c++, sub-ul al generez eu pentru fiecare client,

GARANTEZ ca devine FUD orice aplicatie scrisa in c++,delphi,vb6,ASM.

Nu ma intereseaza unde al scannati, sau pe cate PC al folositi, banuiesc ca

stiti deaja ce se intampla daca scannati pe VT, NVThanks. Se fute doar licenza

respectiva nu tot cripterul ;).

https://www.virustotal.com/file/31cfc9f95f37c0fa4b4dd8bf9175ccb0a61ff7fc4cc7cb5194a21e4a814738ef/analysis/1348924801/

Pentru mai multe informati va stau la dispozitie prin email : //moloz@guatemala.net

Pret : 25 usd LR

Bye Bye

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Si ce dracu ti-ar afecta "anonimitatea" daca l-ai fi postat cu userul tau ala "vechi"?

Eu personal cred ca e o bulangereala manelocretina.

Tu personal poti sa crezi ce vrei. Eu sunt sigur ca nu ai de gand sa cumperi cripterul

ca sa-ti criptezi winamp cu care asculti manele.

Va rog sa va aptineti la commentari daca nu sunt on sau nu aveti incredere.

Link to comment
Share on other sites

Scuzama, dar din ce ai postat tu pot sa cred ca e o mare teapa.De ce spun asta ?.Pai ce reiese din poza aia, se poate face foarte repede in visual basic.Daca aveai un design mai atractiv si daca faceai o prezentare video la crypter cum majoritatea fac, atunci aveai mai mult sanse sa iti vinzi produsul.Nu o lua in lume de rau, dar nu ai strategie in tine sa iti atragi clientii.

Edited by syng0t
Link to comment
Share on other sites

Scuzama, dar din ce ai postat tu pot sa cred ca e o mare teapa.De ce spun asta ?.Pai ce reiese din poza aia, se poate face foarte repede in visual basic.Daca aveai un design mai atractiv si daca faceai o prezentare video la crypter cum majoritatea fac, atunci aveai mai mult sanse sa iti vinzi produsul.Nu o lua in lume de rau, dar nu ai strategie in tine sa iti atragi clientii.

Sincer ma asteptam la o reactie aiurea din partea membrilor rst, acum inteleg de ce nu publica nimeni nimic aici, ca daca ceri bani pe munca ta incep sa te injure. MAJORITATEA DE AICI vor totul moka, nui de mirare ca forumul e un copy and paste dupa alte siteuri.

Link to comment
Share on other sites

Sincer ma asteptam la o reactie aiurea din partea membrilor rst, acum inteleg de ce nu publica nimeni nimic aici, ca daca ceri bani pe munca ta incep sa te injure. MAJORITATEA DE AICI vor totul moka, nui de mirare ca forumul e un copy and paste dupa alte siteuri.

E si normal daca nu inspiri INCREDERE.

Link to comment
Share on other sites

Pai si atunci cum plm sa nu te ia lumea la misto si cum pula mea sa nu iti dau ban?

Daca vinzi ceva, prezinta ce vinzi! Faci 2 - 3 serve fud = faci bani rezulta ai marfa pe care pretinzi ca o ai!

Orice ocolire sau deviere de la subiect da de inteles ca nu esti decat un arzoi infect.

Deci inca o data, de ce sa nu iti dau ban?

Link to comment
Share on other sites

Tocmai ce ti-ai demonstrat idiotenia )))

Banuiesc ca ai scanat pe virustotal "creatia ta" deoarece in codul tau c&p nu scria sa nu faci asta.

:) ma faci sa rad ma B3st, creatia mea e FUD si asa o sa ramana pentru mult timp .. FT nu e si nu va fii niciodata FUD atata timp cat e scris in VB6. Mai invata programare si dupa dati cu parerea, VB6 e cel mai slab limbaj de programare.

Tu vorbesti din invidie, stai linistit ca nu iti fac concurenta, nici nu stiu la ce mam complicat sa public postul asta !

apropo uite ce zice VT la Father Crypter

Detection ratio: 16 / 43

Si mai ai curaj sa vb ? Hai te rog !

Edited by romcript
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...