Jump to content
romcript

[VAND] Cripter C++ FUD - Made in romania !

Recommended Posts

@romcript

Verifica-mi site ul si vezi ca am "max customers", deci nu ai cum sa-mi faci concurenta.

Btw, vb6 chiar daca tu zici ca e praf, si toti zic asta ..vb6 este cel mai avansat in domeniul cryptere.

Deoarece poti sa folosesti api uri din msvbvm60.dll care nu pot fi detectate de catre antivirusi, ceea ce nu poti face in alt limbaj.

Astfel stub ul nu importa api uri plus nu foloseste functi default din vb6 care pot fi detectate.

Anyway, esti mult prea c&p pentru a-ti da seama cum functioneaza antivirusi.

Edited by B3st
Link to comment
Share on other sites

@VladX, nu este io.kent.

@romcript(sau whatever), da-ne proof, un fisier gen meterpreter ne-encriptat, ne-nimic, si scaneaza-l, apoi cripteaza-l cu jucaria ta, si fa iarasi scan.Apoi schimba algoritmul de criptare fiindca e compromis odata ce il scanezi si nu iese 100% fud(citeste terms of agreement sa intelegi ce zic). Ca oricum poti sa schimbi algoritmul in aproximativ 10 secunde dupa spusele tale...deci nu e absolut nicio problema de asa ceva :)

As putea fi un potential cumparator daca ma convingi ca jucaria ta este buna :) Pana atunci, esti un jeg ce incearca sa fraiereasca o comunitate specializata intr-un domeniu care se pare ca momentan, la prima vedere, te depaseste total.

Edited by adonisslanic
Link to comment
Share on other sites

@romcript

Verifica-mi site ul si vezi ca am "max customers", deci nu ai cum sa-mi faci concurenta.

Btw, vb6 chiar daca tu zici ca e praf, si toti zic asta ..vb6 este cel mai avansat in domeniul cryptere.

Deoarece poti sa folosesti api uri din msvbvm60.dll care nu pot fi detectate de catre antivirusi, ceea ce nu poti face in alt limbaj.

Astfel stub ul nu importa api uri plus nu foloseste functi default din vb6 care pot fi detectate.

Anyway, esti mult prea c&p pentru a-ti da seama cum functioneaza antivirusi.

Ba tu te auzi ce zici ? Zi sa mori tu ? Ca vb6 compileaza codul mi opscur ca c++ , atunci carei problema ma de FT tau nu cripteaza nimic FUD ? Dute ba si lasama !

NU VA MAI DEMONSTREZ NIMIC DEOARECE MAM PLICTISIT, SUNT SIGUR CA IMI PIERD TIMPUL AIUREA CU VOI.

ROG MODERATOR SA INCHIDE TOPIC.

Edited by romcript
Link to comment
Share on other sites

Ba tu te auzi ce zici ? Zi sa mori tu ? Ca vb6 compileaza codul mi opscur ca c++ , atunci carei problema ma de FT tau nu cripteaza nimic FUD ? Dute ba si lasama !

NU VA MAI DEMONSTREZ NIMIC DEOARECE MAM PLICTISIT, SUNT SIGUR CA IMI PIERD TIMPUL AIUREA CU VOI.

ROG MODERATOR SA INCHIDE TOPIC.

Ce zic clientii cand iti vad limbajul si calitatile lingvistice? Nu inspiri seriozitate.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Mda, cu respect pentru colegii mei de mai sus, nu stiu de ce sunteti asa timizi in a sanctiona un balegar de genul asta..

Oricum, o fac eu.

Ban pentru ca ai maltratat limba romana.

Ban pentru ca te-ai cacat pe tine degeaba.

Ban pentru ca esti prost.

Si data viitoare cand vii sa vinzi ceva aici fa-ti in pula mea o prezentare omeneasca, si nu te mai caca pe tine aiurea ca nu impresionezi pe nimeni.

closed+trash+ o flegma sa nu te deochi.

Edited by ps-axl
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...