Jump to content
S.N.R

TinKode liber. A scapat cu 2 ani de suspendare

Recommended Posts

Decizia nu este definitiv? ?i irevocabil?. Good for him. :)

De fapt este, au trecut fix 11 zile de la decizie.

Offtopic:

Îmi vine greu s? cred c? e?ti un oarecare ce a pescuit de pe internet informa?ia. De ce te-ai înregistrat cu adres? de e-mail fake? De ce tor?

Edited by em
Link to comment
Share on other sites

Decizia nu este definitiv? ?i irevocabil?. Good for him. :)

De fapt este, au trecut fix 11 zile de la decizie.

Offtopic:

Îmi vine greu s? cred c? e?ti un oarecare ce a pescuit de pe internet informa?ia. De ce te-ai înregistrat cu adres? de e-mail fake?

Your spidey sense is tingling xD

Good for him, oricum era prea slab pentru inchisoare cu executare(evident), dar acum are cazier... Not too awesome as it sounds for some stupid fucks around here(ma refer la fanii lui)

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Ma bucur ca a "scapat" doar cu 2 ani cu suspendare plus amenda, deoarece putea sa fie mult mai rau.

Totusi cazierul il va afecta enorm pe viitor, deoarece majoritatea companiilor iti cer cazierul.

Oricum inca o data bine ca a scapat doar cu "atat"

le: 130k e totusi o suma greu de ignorat...

Link to comment
Share on other sites

Decizia nu este definitiv? ?i irevocabil?. Good for him. :)

De fapt este, au trecut fix 11 zile de la decizie.

Offtopic:

Îmi vine greu s? cred c? e?ti un oarecare ce a pescuit de pe internet informa?ia. De ce te-ai înregistrat cu adres? de e-mail fake? De ce tor?

Da sunt un oarecare. E primul meu cont pe RST pentru ca nu postez aici doar citesc. Si de ce sa postez de pe IP-ul meu? Nu cred ca asta trebuie sa fie problema altuia. E vorba despre un subiect legat de o alta persoana si nu despre mine.

Si am dat de informatie pur intamplator. Oricum nu imi pasa. Acesta e ultimul reply pentru ca nu vreau sa o ard offtopic.

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Rst Members : 86,070

Daca toti erau activi puneam fiecare cate 1.5 $ si-i plateam datoria .

Isi vinde ML-ul si cu banii din buncarele din Muntii Carpati isi plateste singur datoria.

Eu am auzit ca acum cauta sa-l angajeze NASA, FBI si GOOGLE. Inca nu stie ce va alege, cel mai probabil va alege sa munceasca la supermarket la carat paleti.

Link to comment
Share on other sites

@Parker, oricine e in google hall of fame are o oarecare sansa sa ajunga undeva sus in domeniul IT(vorbind in general, nu vanzator de cabluri la altex).

Anyways, din cate stiam el a si anuntat unele din companiile respective, plus ca avea un blog + twitter care nu erau de negasit.

Ce pot sa spun, la cat mai putin :)

Link to comment
Share on other sites

Da sunt un oarecare. E primul meu cont pe RST pentru ca nu postez aici doar citesc. Si de ce sa postez de pe IP-ul meu? Nu cred ca asta trebuie sa fie problema altuia. E vorba despre un subiect legat de o alta persoana si nu despre mine.

Si am dat de informatie pur intamplator. Oricum nu imi pasa. Acesta e ultimul reply pentru ca nu vreau sa o ard offtopic.

Mersi.

Pe bune, daca doar citesti, atunci la ce ti-ai facut cont ca sa postezi chiar chestia asta. Pe mine personal ma doare-n cont de tinkode, orice ar fi patit si-a facut-o cu mana lui, la mancat blana, s-a gasit cine sa-l scarpine.

Link to comment
Share on other sites

Pe bune, daca doar citesti, atunci la ce ti-ai facut cont ca sa postezi chiar chestia asta. Pe mine personal ma doare-n cont de tinkode, orice ar fi patit si-a facut-o cu mana lui, la mancat blana, s-a gasit cine sa-l scarpine.

Poate tie nu iti pasa. Nu ti-a cerut nimeni parerea in legatura cu asta. Fiecare citeste ce vrea.

Eu am postat o informatie care am gasit-o intamplator si care cel putin zic eu ca are un anumit interes pentru unele persoane.

Of, si asa mi-am incalcat cuvantul si am raspuns la un reply de nimic.

Link to comment
Share on other sites

Poate tie nu iti pasa. Nu ti-a cerut nimeni parerea in legatura cu asta. Fiecare citeste ce vrea.

Eu am postat o informatie care am gasit-o intamplator si care cel putin zic eu ca are un anumit interes pentru unele persoane.

Of, si asa mi-am incalcat cuvantul si am raspuns la un reply de nimic.

Si te-am adus exact unde am vrut, daca erai un oarecare si nu tinkode nu iti pasa de micul meu "atac" indirect la persoana lui, deci tu esti exact cine crede toata lumea ca esti, asta te-a si facut sa-ti incalci cuvantul de a nu mai scrie in acest thread. Nu am nimic cu tine, nici de bine nici de rau, daca erai un oarecare nu iti creeai contul intr-un mod asa anonim, folosind tor, un oarecare habar nu are ce-i aia.

Link to comment
Share on other sites

@S.N.R aka Tinkode "Lupus pilum non ingenium mutat"

Numele tau e o rusine pentru aceasta comunitate.Chiar daca te asunzi printro retea Tor ,ti-a ramas acelasi stil de a scrie exact ca in topicul in care ai afirmat ca te retragi de pe RST.Uitate putin in oglinda si vezi daca semeni cu Narcissus.

250px-Narcissus-Caravaggio_%281594-96%29.jpg

Candva si el era la fel ca tine.Dintre o suta de fani pe care ii ai mai mult de 80 de conturi sunt facute de tine.Spunemi si mie cum poti coaie sa te pupi singur in cur?

Edited by GuiltyConscience
Link to comment
Share on other sites

Pentru a preveni flame-urile de rahat o sa inchid acest thread. Sper sa nu se supere nimeni.

Tinkode era dornic de afirmare si tot ce facea, scria pe twitter, blog sau forum. Nu trebuie sa stie nici cerul nici pamantul ce faci.

Parca in backtrack era un quote de genul: "The quieter you become the more you are able to hear"

Haideti a nu ne apucam sa injuram in stanga si in dreapta si sa il blamam pentru ca a vrut sa se faca cunoscut intr-un mod aparte. E treaba lui. Toti gresim, mai mult sau mai putin.

Link to comment
Share on other sites

Hai sa nu mai discutam mult despre Tk.

O sa va explic ce am invatat eu in timp, majoritatea "hacker-ilor" mint, principala chestie care vor sa o dea de inteles este ca sunt integrati social, asta cu integrarea sociala difera de la indivil la individ, in cazul lui a fost ML/mii de euro si tot asa.

Nu are rost sa continuam sa criticam sau sa aruncam cu pietre in el, este om, este tanar si ii doresc tot norocul din lume, stiu ca o sa ii fie greu si probabil ii este.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...