Jump to content
0day

Vând rooturi s.a.m.d

Recommended Posts

Dupa cum spune si numele topicului , vand rooturi , scannere ssh etc...

Pentru mai multe detalii astept PM-uri , in cazul in care cineva considera ca nu sunt de incredere putem incheia un trade printr-un admin etc.

Adaug la vanzare si 10 rdpuri toate Administrator = 5 $ bucata @ LR plata

Edited by 0day
Link to comment
Share on other sites

Ofer un Linux Server aka root primului user care-mi da pm.

Astept PM-uri , inca mai am rdpuri valid toate Administrator(5$ bucata) care va fi doar al vostru , nu le vand mai departe cum fac altii :)

Rooturi la 15 $ bucata @ LR

Scannere de la 60$ la 100$

Ofer garantie pe tot ce vand.

rootul s-a dus catre : Slice228

O zi buna alaturi de un gigi si o cafa.

Edited by 0day
Link to comment
Share on other sites

Mai adaug inca 10 RDP-uri de INDIA , Italia , Brazilia , Australia , Turcia , Bahrain si Rusia , am doar conturi Administrator (5 $ bucata @ LR )

Tot ce e posibil.

Va rog nu-mi spamati threadul , stay on topic.Stima

Edited by 0day
Link to comment
Share on other sites

Adaug la vanzare si un scanner de SMTP , pentru detalii nu ezitati sa-mi dati pm!

Hai ca a fost funny :))

Uite printul cu SMT Scanner : http://i45.tinypic.com/2l8hfv7.jpg

Ai cumva un ftp pe un host free? Am link-ul salvat in alt laptop dar cred ca am gasit scannerul asta acolo. Sau daca nu pe un alt server, pus de altcineva in prealabil. Prin keyloggere sau dracu mai stie :). Din nou, e posibil sa ma insel si sa fie altul, dar ma indoiesc. Arhivele pe ftp au fost urcate prin septembrie, cateva si luna asta. Ai grija pe unde le pui, daca este cazul tau :) bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

Nu am cum, mai ales daca e al omului. M-am uitat acum si e acelasi. Cred totusi ca vre-un sniffer de pe un server te-a prins. Daca e scannerul tau inseamna ca esti tu, daca nu poate altcineva. Eu mi-am facut datoria si te-am anuntat :)

Nu pot sa stric afacerea omului, postand arhiva si nici nu ma ocup cu vanzari de genul.

Link to comment
Share on other sites

Adaug 4 RDPURI de US = 20 $ LR 2 administrator , 2 usere

Mai am RDPuri de INDIA , ITALIA , Brazilia , Australia , Turcia , Bahrain , MALAYSIA , UNITED ARAB EMIRATES , IRAN , PARAGUAY, SOUTH AFRICA , Guinea , Taiwan , China , Thailanda Toate Administrator.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...