Jump to content
Alaska

Prezentare Je.

Recommended Posts

Salut! Am descoperit acest site cu speran?a c? aici este cineva care m? poate ajuta cu problema mea. Sper s? r?mân pe acest forum ?i s? înv?? cât mai multe.

Un link cu un keylogger? Am o problem? cu unu care mi-a picat ?i ?ters siteul de nenum?rate ori ?i vreau s? îl pic ?i eu pe el.

Link to comment
Share on other sites

Auzi?i, dar voi înafar? de critici mai ?ti?i altceva? Sunt curios.. voi sunte?i n?scu?i preg?ti?i, a?

OFFTOPIC

Join Date

Feb 2010;Posts:161

Uita-ta le toate posturile mele si cred ca nu gasesti CERERE.

Imi folosesc capul si google inainte sa pun intrebare sau cerere.

Se vede ca nu ai citit nici regulamentul mai ales linia

Cum sa rezisti printre noi:

"Aici sunt foarte multi oameni plictisiti si pusi pe scandal.

Mai intai citeste ce scriu membrii activi si fa-ti o idee despre cum

merg lucrurile in comunitatea noastra de dementi, iar apoi vei sti daca vrei sau nu sa fii parte din noi."

ONTOPIC:

Salut bine ai venit!

Link to comment
Share on other sites

Alaska ideea e simpla. Aceasta comunitate incearca sa atraga persoane care chiar vor sa invete ce inseamna securitatea, nu numai sa "pice site-uri" keylogere, rat-uri, trojans, rooturi, smd. Asa ca nu te mira cand tu ceri asa ceva, mai ales nou fiind, ca vei fi luat la misto. Butonul de search e foarte util, sunt postate aproape zilnic o gramada de unelte, printre care si keylogere.

Link to comment
Share on other sites

Nu e ok ce faci, te prezinti, cauti pe forum ca sigur gaseai "keylogger" si "rat-uri" si toate cacaturile, doar prin lipsa ta de bun simt, poate unii de aici iti dadeau un rat/keylogger pentru tine nu ca sa-l folosesti, doar pentru ca ai dat dovada de metin2..

Edited by luckyyy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...