Jump to content
Bufnitza_49

!!! Droguri care se iau prin ultrasunete !!!

Recommended Posts

Poate ca am exagerat putin ,dar am gasit acest program tot cu crack.

Descriere: Drgurile auditive sunt in tip .drg ... va trebuie programul ca sa deschidetzi (lam pus in download),fiecare drog se poate auzi odata ,timpul lor variaza de la 40 -60 min,depinde .... dak atzi ascultat un "drog" atunci datzi click pe "i-doser.reg" si putetzi asculta din nou "drogul"

Homepage: http://www.i-doser.com/

Download : http://www.megaupload.com/?d=NDIFNUMN

P.S. : La mine nu a mers ... ma doare capul de la ele,sa nu uit,nu sunt ilegale,sunt legale ... nu stiu cum ii la noi in Romania,ca sa putetzi downloda de pe megaupload va trebuie sa downlodatzi toolbar-ul lor

Link to comment
Share on other sites

pe forumu lor vezi ca iti trebuie :

-o pereche casti minim 29 dolari care sa redea sunetele perfect

- un pat pe care sa stai intins si relaxat

- o camera intunecata

Efectul nu il obtii dand volumu la maxim pana crapi , din contra daca citesti acolo iti spune ca volumu ti-l dai cat ii placut urechii .

Personal am incercat LucidDream care o functionat (cea mai tare cica ar fi HandofGod care iti da senzatia [bineinteles dupa multe incerci si alte doze mai "mici"]a unui zbor prin Univers la 1 million kph ,dupa cum zicea unul care a incercat , ma rog ...:)

Oricum e aiurea sa stai singur si sa tot asculti sunetele astea ,dar cand n-ai face si te-ai plictisit de muzica din playlist, poti sa incerci si asaceva:)

cein : eroarea 481 - se poate rezolva astfel .Control Panel - Regional and language Settings - la Standards and formats sa fie English(United States) si la Location :United States

Link to comment
Share on other sites

Guest Nemessis

Daca adaugi sunetele astea intr-o melodie normala oare au acelasi efect? Ca tare as baga in manele sa le crape la toti capetele :)

Link to comment
Share on other sites

nah ca m`am drogat si eu virtual in ghilimele ca mi`e greu sa le pun ... plm ... tot ce`mi mai doresc eu de la viata asta e sa vad cum mai gasiti si ceva de futut sau de baut virtual .. ca drogurile astea nu prea au mare succes .. is de slaba calitate is varza.. pe mine sincer ma doare capu la cat ma chinui sa ascult chestiile astea numite sunete .. ca ele asa pentru mine nu au nici un farmec nu ma atrag ... . plm.. specificati si voi o doza mai tare ! .. stiti ceva? Hai numa bine .. si cand este un program ceva de futut virtual sau de baut dati un pm , ca vreau s`o fut pe paris hilton sau sa beau un jb cu johnny deep .

HAI BAFTA BETIVILOR .. si pola mea.. nu va mai drogati pe net ca o sa fie vai si amar de capu vostru :|

Ma semnez UN BETIV .. un mic betiv

Link to comment
Share on other sites

SoftKill]:shock: :shock: Am ascultat aia cu Alchool si la 10% la suta m-a apucat pisharea :lol: ...

tu creca ai probleme cu prostata frate .. eu am ascultat toata aia cu alchool .. si inca una ceva cu boomba sau ceva de genu .. si nu m`o apucat pisarea si nici nimica cu toate ca am baut cam multa bere.. deci frate la faza asta iti recomand PROSTAMOL (se gaseste in toate farmaciile)

Link to comment
Share on other sites

poate sunt singurul pe aici care l a apucat durerea de cap da nu de la drug-urile astea ci de la tipetele colegilor de camera care credeau k vreau sa i omor... alte senzatii nu mi au dat zgomotele astea decat un tziuit accentuat in urechi.

Toata ideea drug-urilor astora era sa le asculti DOAR la casti(pt ca iti trimit sunete diferite catre fiecare ureche, care s-ar amesteca inainte sa ajunga la urechi, daca le-ai asculta direct la boxe :P ) si sa stai relaxat, in pat, si sa te concentrezi asupra "bazaitului" aluia. Sunetele alea ar trebui sa-ti modifice undele cerebrale, insa daca tu faci si altceva in timp ce asculti, iti modifici undele cerebrale in cu totul alt fel decat ar trebui sa se modifice numai de la sunet :P Probabil de acolo durerea de cap pe care o simt unii.

Mie totusi nu mi-a raspuns nimeni la intrebare: Cum fac sa mearga in I-Doser si doze la care imi apare mesajul:"This dose is licensed for another computer. Please purchase a dose for this computer"? Daca stie cineva, as aprecia o solutie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...