Jump to content
Eric

SSH TUNNELIER | Nologin TUNNELIER - Java

Recommended Posts

37218014.jpg

Scurta descriere:

Este un program asemanator bitvise tunnelier doar ca mult mai simplu de utilizat si portabil.

Este suportat de orice os care are java instalat.

Este prima versiune a acestui tool, asa ca va rog fiti ingaduitori.

Astept orice parere ( buna sau rea ) si ce ati vrea sa vedeti, sau sa contina versiunea 2.

Download:

 http://www.filetransfer.ro/Xe6jQm 

Virustotal: https://www.virustotal.com/file/15b990970ce7ddb32cb52488c66ec012cf5f72f5f99bda2e6090537fb66dd0d2/analysis/1351638789/

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cred ca are un listener pe 3155 si apoi orice alt trafic e forwardat spre 3155. Dar cu ce te incomodeaza ce port foloseste localhostu, ca doar tot pe 22 iti iesei, prin tunel ssh?

Sunt bou, m-am exprimat gresit. Are listener catre orice port deschis nou de catre browsere sau aplicatii/jocuri/orice foloseste net si apoi fwdeaza pe 3155. Asa-i, HoWn3r?

Link to comment
Share on other sites

Cred ca are un listener pe 3155 si apoi orice alt trafic e forwardat spre 3155. Dar cu ce te incomodeaza ce port foloseste localhostu, ca doar tot pe 22 iti iesei, prin tunel ssh?

Sunt bou, m-am exprimat gresit. Are listener catre orice port deschis nou de catre browsere sau aplicatii/jocuri/orice foloseste net si apoi fwdeaza pe 3155. Asa-i, HoWn3r?

Softu iti scote din ssh ( nologin ) un socks, adica iti face tunelul si iti da socks-ul .

127.0.0.1 : 3155 il pui in orice aplicatie vrei tu ( web / jocuri / proxifier, nimic, moloz) si iesi pe ip-ul ssh-ului(nologinului)

Are acelasi principiu ca bitvise.

Link to comment
Share on other sites

Nu poti sa-l faci sa faca polling sa vada cand se deschide un port nou si sa forwardeze automat traficul catre socks-ul ala de pe 3155, fara sa aiba nevoie clientul sa faca setari de proxy/socks in browser/aplicatie?

LE: adica sa integreze si ce face proxifier :)

Link to comment
Share on other sites

Nu poti sa-l faci sa faca polling sa vada cand se deschide un port nou si sa forwardeze automat traficul catre socks-ul ala de pe 3155, fara sa aiba nevoie clientul sa faca setari de proxy/socks in browser/aplicatie?

LE: adica sa integreze si ce face proxifier :)

O sa postez zilele astea un program asemanators, doar ca isi va lua nologinele din baza de date a siteului unlimited-socks.com. si va fi free o perioada pentru userii rst.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...