Jump to content
Usr6

Test oficial al sri

Recommended Posts

Imi aduce aminte, cand imi povestea un amic ca voia sa scape de armata, a facut psihologicul la misto;

-Iti place sa chinui animalele?

-Da....etc...

Apoi aia l-au intrebat daca a mai fost vreodata internat, astfel a facut testul din nou, pe bune, si tot nu a scapat de armata ;)))

Link to comment
Share on other sites

salutare ... nu va mai plictisesc si eu cu rezultatele mele sau etc. am o singura intrebare pentru toti cei care ati facut testul la care as vrea sa raspundeti cat puteti voi de sincer: CATI DINTRE VOI ATI FACUT PRINT SCREEN LA PASUL CU IMAGINEA LA CARE TREBUIE RETINUTE DETALIILE ? :))))))))))))))))))) ASTEPTE RASPUNSURI SINCERE :P MULTA STIMA

EDIT : SAU CEL PUTIN V-ATI GANDIT SA FACETI ?

Edited by skeeutz
forgot ideea
Link to comment
Share on other sites

A?i indicat faptul c? v-ar motiva un salariu bun. Munca în intelligence este o profesie ?i în acela?i timp o voca?ie, o lupt? continu? ?i discret? care nu î?i poate g?si energia exclusiv în motiva?ia material?. Aceasta, de?i peste media na?ional?, nu v? va permite o via?? de lux.

"Peste media nationala" , adica peste 10 milioane? fuckem.

Asta + faptul ca tre sa stai pe viata in organizatie .. tre sa fii foarte nationalist ( idiot ) sa accepti asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Felicit?ri!

Studiile absolvite, preg?tirea profesional?, precum ?i tr?s?turile de personalitate relevate de r?spunsurile dumneavoastr? v-ar putea recomanda pentru o carier? de ofi?er operativ de intelligence în SRI.

Ave?i posibilitatea de a v? folosi abilit??ile ?i cuno?tin?ele în slujba unei organiza?ii discrete ?i eficiente, care utilizeaz? mijloacele puse la dispozi?ie de lege pentru a proteja ?i promova interesele de securitate ale României.

A?i indicat faptul c? v-ar motiva un salariu bun. Munca în intelligence este o profesie ?i în acela?i timp o voca?ie, o lupt? continu? ?i discret? care nu î?i poate g?si energia exclusiv în motiva?ia material?. Aceasta, de?i peste media na?ional?, nu v? va permite o via?? de lux.

daca le zic varsta ma trimite la morga

Link to comment
Share on other sites

Guest Kovalski

Hai gata ca va intindeti iar la basini.

Da, am inteles sunteti ai dracu` de buni toti, sunteti spioni, acum bagati-va pe postat tutoriale sau alte chestii utile.

closed spionilor.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...