Jump to content
Web_Pr0f1451859565

Salutare

Recommended Posts

Baga-ti la semnatura adresa forumurilor si site-urilor ce le detii :) Sincer nu am nimic impotriva celor ce isi castiga un ban sau orice altceva de pe urma acestui joc(metin), la fel cum nu am nimic nici cei ce posteaza conturi steam sau hack-uri CS. Am vazut si cunosc personal pe cineva care a vandut ceva armuri sau iteme sau cum se numesc astea din metin, pe vreo 200 eur! jos palaria mai ales daca te bagi si pe crack-uri.

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat faci un ban cinstit nu conteaza ca-l faci din aur sau din cacat e un ban muncit, daca ar exista piata pentru cacat as incepe imediat sa vand. Daca tipul are rabdare cu toti pustii razgaiati si e in stare sa le stoarca buzunarele atunci bravo lui. Eu unul mi-as smulge parul de pe co@ie cu penseta decat sa stau juma de ora sa ma ocup de asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Doar ca idee, un cretin mai mare cu vreo 2 ani ca mine care se pare ca imi este prieten a dat 3 k euro pe un cont de metin, inseamna ca ala care a combinat contul e metinist, ce e rau in asta? Tot ala mi-a zis ca vinde nush ce scuturi +8 mortii lor cu 100 euro bucata, dupa parerea mea sa se mandreasca ca e metinist.

Nu aveti idee cat de popular este jocul asta de iti ofera mura in gura e simplu si in romana pentru oamenii de rand care pentru majoritatea e primul lor joc.

Da la astia cu diablo, am pe cineva face in jur 1000 euro lunar jucand diablo si vanzand arme si cacaturi, aia ce mai sunt diabolisti?:))

Oricum bine ai venit pe forum, pune mana si fa niste tutoriale, scripturi ceva chiar si pentru metin:)

Edited by me.mello
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...