Jump to content
sTrEs

Vand Shells/SMTPS/ROOTS/

Recommended Posts

Vand Shells fresh luate si private = 200 si ceva de bucati la 200 de euro.

login roots orice aveti nevoie (scan/flood/spam/scam) = 5 euro bucata.

Dau spam la comanda, preturile difera in functie de cate mail-uri/nr de telefoane aveti de spamat.

Pentru orice altceva va rog pm, nu imi scrieti aici, nu frecventez posturile mele.

Stima.

Link to comment
Share on other sites

Vand Shells fresh luate si private = 200 si ceva de bucati la 200 de euro.

login roots orice aveti nevoie (scan/flood/spam/scam) = 5 euro bucata.

Dau spam la comanda, preturile difera in functie de cate mail-uri/nr de telefoane aveti de spamat.

Pentru orice altceva va rog pm, nu imi scrieti aici, nu frecventez posturile mele.

Stima.

Nu inteleg partea cu luarea shell-urilor FRESH si variana ca sunt atat de private incat si tu le-ai obitnut prin scanner ?!

In legatura cu spam-ul, eu te pot plati in functie pe cate maile vei da spam, dar daca dai si dai de zici ca stau pe loc, si nu-mi vine nimic ? Ce fac te platesc aiurea ?!

Corect ar fi sa difere preturile in functie de CATE informatii AI OBITNUT !

Post-ul e doar ca chestie, informativ, curiozitate, nu l-am facut sub forma de critici sa zic asa, sau vorbind ironic.

Spor la vanzare.

Link to comment
Share on other sites

Nu inteleg partea cu luarea shell-urilor FRESH si variana ca sunt atat de private incat si tu le-ai obitnut prin scanner ?!

In legatura cu spam-ul, eu te pot plati in functie pe cate maile vei da spam, dar daca dai si dai de zici ca stau pe loc, si nu-mi vine nimic ? Ce fac te platesc aiurea ?!

Corect ar fi sa difere preturile in functie de CATE informatii AI OBITNUT !

Post-ul e doar ca chestie, informativ, curiozitate, nu l-am facut sub forma de critici sa zic asa, sau vorbind ironic.

Spor la vanzare.

Nu am zis ca sunt atat de private, doar ca unde sunt ale mele in momentu' asta, nu sunt si altii acolo, diferenta o face bug-ul pe care-l scanezi pentru asa ceva. Cat despre spam am fost destul de explicativ, cand am zis clar in functie de mail-uri, pentru ca eu cand incep o colaborare, o am pe lunga durata, nu imi place sa explic de doua ori acelasi lucru. Eu ce trimit se duce in inbox si se face proba inainte fi sigur de asta.

Link to comment
Share on other sites

Editat: Nu sunt interesat sa cumpar ceva, nu imi arde sa facem teoria lu chibrit pe aici aiurea...tocmai dasta am editat si-ti urez decat bafta si succes in toate cele.

Fati treaba aici amice. Spor la vanzari. :-BD

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

Hey, hai sa lasam baiatu sa-si faca treaba/vanzarea, sa castige un ban.

Nu a specificat pentru ce da spam, la o adica da pentru clienti, spam-ul nu este strict doar pentru carding, poate fi pentru orice alt lucru.

Si ar fi ceva logic gandit, ca nici el nu are de unde sa stie pentru ce il contacteaza lumea sa dea spam.

Daca e platit -> da spam, nu-l intereseaza cu ce se ocupa xyz, el a fost platit sa de-a spam pe X nr maile.

In legatura cu chestii care sunt interzise pe acest forum, si chiar s-a dovedit/afirmat ca a facut ceva in afara regulamentului, se poate folosi butonul report sau chiar ai putea sa treci peste post, ca adminii asi vor face cu siguranta treaba in caz ca vad ceva neinregula.

Edited by hKr
Link to comment
Share on other sites

Dar parca cardingul era interzis aici ? Sau tu dai spam dupa avioane ? Si admini nu vad postul tau

Eu zic sa faci offtopic la alt thread, spam se poate da dupa avioane, ochelari de soare si creme de protectie.

De publicitate, spread, etc ai auzit ? Cred ca tu esti pe baza de carding prietene :)

PS: Citeste in mortii lui regulamentu' ala in primu' rand, in al 2-lea rand numai face offtopic pe unde apuci, iar in al 3-lea rand te rog eu numai posta la thread-urile mele, ca eu nu vin sa postez prostii la ale tale, documenteaza-te intai, apoi vorbeste , mersi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...