Jump to content
bbnseville

[Schimb] 43,5 EUR PP to 60 USD LR

Recommended Posts

Fac eu schimb cu tine daca imi trimiti fotocopie dupa buletin, numele sa fie acealsi cu ala din contul paypal, + un numar de telefon fix.

Scuze ca ma bag aiurea, tu crezi ca poti sa verifici vericiditatea cartii de identitate? Daca PayPal poate face asta nu inseamna ca esti la fel de capabil, suntem in secolul 21 si in photoshop se poate face cam orice, apropo, daca omul nu sta in tara / nu are telefon fix?

Acum am vazut ca si bbnseville si-a lua teapa.

Edited by 1337
Link to comment
Share on other sites

Fac eu schimb cu tine daca imi trimiti fotocopie dupa buletin, numele sa fie acealsi cu ala din contul paypal, + un numar de telefon fix.

eu nu inteleg ce te bagi tu in seama asa aiurea + ca omul vrea sa-si transfere de pe paypal pe LR, ai vreo problema? tine-o pentru tine.

un mic INTEL :

pe paypal se poate face dispute sau iti poate da hold la tranzactie paypalul

pe LR nu se poate face dispute nici nu iti poate da hold la tranzactie LR-ul

oricum, gl cu tradeul

Link to comment
Share on other sites

Paypal interzice schimbul intre PP si alte monezi virtuale, asta este problema. Suma care vreau sa o schimb este mica si daia nu apelez la ez. Plus ca orice exchanger legitim nu accepta schimbul PP to LR/WMZ/etc... din cauza politicii paypal.

Nu mai insist cu schimbul. Va rog inchideti topicul.

Am o intrebare ... daca imi trimite banii pe paypal intr-un cont ...si eu ii trimit de pe contul ala pe alt cont .. mai poate face disputa ?

ON: iti dau eu 20dolari LR pentru 20 dolari paypal daca vrei

Am patit aseara cu chinezul si banii furati ... mi-a trimis 15 pe un cont si i-am trimis pe altul .. se tot agita el pe acolo ca ia banii ca nu stiu ce...da' din ce am observat contul a ramas 0.0 si au ramas si banii in contul unde i-am trimis

Edited by oeil
Link to comment
Share on other sites

Fac eu schimb cu tine daca imi trimiti fotocopie dupa buletin, numele sa fie acealsi cu ala din contul paypal, + un numar de telefon fix.

Salut , nu cred ca te ajuta cu nimic fotocopia dupa buletin si mai ales numaru de telefon ! Photoshop te ajuta in orice !! In ziua de astazi , rar mai gasesti oameni seriosi cu care sa faci business!! Fie ei de pe acest forum sau de pe altele! Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...