Jump to content
inteleptul

Contract si tel orange

Recommended Posts

Ma intereseaza strict daca pot bloca telefonul. Mai exact Imei. Platesc telefonul 68 € si nu voi mai plati contractul. Depun o cerere in care solicit intreruperea contractului. Daca il reziliaza o.k...daca nu iar o.k...voi face o copie dupa cerere si raspunsul oferit de ei.

L.E

Depun un act prin care specific ca am fost dat afara de la job, nu imi pot permite sa platesc contractul. Cum nu am beneficiat de abonament, nu platec. Ramane sa platesc diferenta telefonului in rate :)

Edited by inteleptul
Link to comment
Share on other sites

da aia de la orange ti-l blocheaza , da poti sa-ti schimbi imeiu ala creca daca ai un prieten bun la gsm;)

Are you f*cking idiot ?

Nu blocheaza nimeni nimic. Ar fi o chestie daca ar avea Android dar nici asa nu cred. Telefonul e un bun pe care il cumperi de la ei. Nu constituie obiectul contractului tau. Nu are treaba

Link to comment
Share on other sites

Are you f*cking idiot ?

Nu blocheaza nimeni nimic. Ar fi o chestie daca ar avea Android dar nici asa nu cred. Telefonul e un bun pe care il cumperi de la ei. Nu constituie obiectul contractului tau. Nu are treaba

Tu cred ca esti idiot , daca e iOS sau Android ti-l poate bloca si iti poti baga pula-n el dupa aia ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu cred ca esti idiot , daca e iOS sau Android ti-l poate bloca si iti poti baga pula-n el dupa aia ;)

Mai bine taci ,nu mai semnaliza , nu o sa-ti blocheze nimeni nimic gandeste-te ca sunt atatea telefoane aduse din afara ,luate la abonament neplatit integral, blocate pe o anumita retea ...si tu il deblochezi in tara fara probleme ........la abonamentu' de 50 de euro nu prea ai cum sa renunti :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...