Jump to content
akaroot

Parteneriat : Am nevoie de developer wordpress

Recommended Posts

Incep un proiect care se va baza pe Wordpress si Drupal, vreau sa fac un parteneriat cu un developer wordpress .

Toate costurile proiectului o sa fie achitate de mine, iar cand siteul v-a fi lansat o sa ne intelegem la un salariu lunar + plata pentru munca depusa pana in acel moment. Pentru mai multe informatii trimiteti PM.

PS. fara copii de 15 ani care stiu sa dea un "echo" si se cred mari programatori. Am nevoie de un om serios.

Edited by akaroot
Link to comment
Share on other sites

fara copii de 15 ani... tu vrei numa` pro` ... care sa vina sa iti lucreze si pe moka :))

sper sa gasesti pe cineva... dar e cam dodgy `anuntul`... vrei sa faci un parteneriat... toate costurile suportate de tine ( adica domeniul tau,hostingul tau) si dupa ce monetizezi tu site-ul platesti... ce garantie poti sa oferi cuiva care ar vrea sa se bage in chestia asta ? reputatie pe forum nu ai... avans nu dai... cum dovedesti ca nu dai cu jet cui iti face site-ul :)?

Link to comment
Share on other sites

In momentul in care o sa am o parte de site facuta si ma pot pronunta in fata unor investitori o sa fac o firma iar acel developer va semna un contract.

Nimeni nu o sa vina fara sa dai detalii, cu atat mai putin ca nu ai reputatie..

Numele firmei? Capitalul ei? Planurile pe anul 2012 si 2013? Minimul de salariu? Ceilalti angajati?

Si desigur... De ce ar avea incredere in tine?:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...