Jump to content
ZisMalone

[Vand] 0day script php

Recommended Posts

E vorba de un sql injection,int,union.Vand doar vulnerabilitatea,nu si un exploit,dar avand in vedere natura vulnerabilitatii,iti poti scrie un script care sa dump-eze fiecare target prin havij/sqlmamp/whatever,sau iti poti scrie un exploit singur,sa faca load_file sau ce vrei tu,nu ma intereseaza.

26.400 rezultate indexate pe google.

~40.000 download-uri pe site-ul oficial.

Edited by ZisMalone
Link to comment
Share on other sites

pe mine m-ai pierdut pe drum...scuze dar sa mor eu daca am inteles ce ne vinzi.

plus ca modul tau de exprimare lasa mult de dorit si nu inspira incredere.

ai scris ca si cum nu stii ce vinzi sau ai avea doua clase si ti-ai facut veacul facand leach de pe HF.

scuze daca te jignesc cumva sau daca postul meu pare ofensator.

astept te rog un edit la postul tau in care sa refaci ce ai scris si sa ne explici exact ceea ce ne vinzi dupa care poti sa postezi si un raspuns la ceea ce am scris eu aici.

multumesc anticipat.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vand schema,pontu`,smecheria,vlaga,nu ofer si program care sa automatizeze schema,pontu`,smecheria,vlaga.O luam si altfel,in caz ca nu sunt eu sau tu familiarizat cu vanzarea de exploit-uri.Eu iti arat unde poti gasi aceasta vulnerabilitate,insa nu iti pun la dispozitie,la fel cum am mai spus,script/program/exploit/cum vrei sa ii spui care s-a automatizeze procesul,adica sa dumpeze toate rezultatele de pe google,pentru ca,cam asta e scopul principal pentru oricine l-ar cumpara.Asta vand.Sper ca nici nu sa nu gasesti acest post ofensator si mai sper ca ai inteles acum ce vand.Poate am descris cam sumar intradevar ceea ce vand,insa consider ca oamenii care au mai lucrat cat de cat cu asa ceva,nu au nevoie de descriptii foarte detaliate.

Link to comment
Share on other sites

Ce coaie de camila e asta ?

0day php script si omu vinde sqli intr-un site ( care nu se stie ce site ).

Daca vrei sa vinzi ceva, spune ce vinzi, in ce site, eventual si niste poze altfel facem loc pentru thread la cosul de gunoi.

Daca ai probleme de exprimare roaga pe cineva sa formuleze in locul tau !

Multumesc de intelegere!

Link to comment
Share on other sites

Ce coaie de camila e asta ?

0day php script si omu vinde sqli intr-un site ( care nu se stie ce site ).

Daca vrei sa vinzi ceva, spune ce vinzi, in ce site, eventual si niste poze altfel facem loc pentru thread la cosul de gunoi.

Daca ai probleme de exprimare roaga pe cineva sa formuleze in locul tau !

Multumesc de intelegere!

Daca asta e ceea ce ai inteles tu din intreg threadul,mi-e teama ca problema nu apare la nivelul meu de exprimare,ci la nivelul tau de a intelege niste fraze si niste propozitii destul de concise pentru orice roman ce a studiat cel putin 4 clase si are o idee minima despre cacaturi online.

In orice caz,s-a dat(mai am altele,pentru eventuali cumparatori).Se poate inchide/muta la cosul de gunoi threadul.

Multumesc si eu de intelegere.

Edited by ZisMalone
Link to comment
Share on other sites

Daca asta e ceea ce ai inteles tu din intreg threadul,mi-e teama ca problema nu apare la nivelul meu de exprimare,ci la nivelul tau de a intelege niste fraze si niste propozitii destul de concise pentru orice roman ce a studiat cel putin 4 clase si are o idee minima despre cacaturi online.

In orice caz,s-a dat(mai am altele,pentru eventuali cumparatori).Se poate inchide/muta la cosul de gunoi threadul.

Multumesc si eu de intelegere.

30345047.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...