Jump to content
maleficus

Nemesis--de dat la fraieri pe mess

Recommended Posts

Pe hackteam am fost facut nesimtit k as fi copiat postul de acolo..adevarul e k e de pe alt forum,iar dupa ce le-am si aratat de unde topicul s-a sters si eu am ramas facut nesimtit.uitati si voi de unde e http://www.banieurodublu.3xforum.ro/post/5...51/1/incercati/

sa nu mi se scoata ochii ca fac copy si paste k nu e decrierea ca acolo.mai degraba cel care l-a repostat azi pe hackteam a facut un "referat" din tot ce am scris noi aici....si da...tot eu sunt nesimtit...de ori la rand facut nesimtit

Link to comment
Share on other sites

maleficus wrote: da de unde stii k e fain?linku e mort...eu nu il mai am..si nu eu lam facut

O dedus din discutziile anterioare, cred ca :) Altfel chiar nu`mi dau seama... shi btw..

nu e tocmai indicat sa`l trimitzi la vre`un prieten.. ca poate mai trebuie sa dai ochii a 2-a zi cu el :)

Eu o singura data..i`am bagat un troian la un amic.. shi cand m-am intalnit cu el.. mi`o multzumit.. ca i`o dat ma-sa bani de CD`uri (pe vremea aia erau numa CD`uri, erau scumpe.. shi nah)... sa`shi puna muzica pe ele, pe motiv ca e compu` virusat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...