Jump to content
gotr00t

Cateva sugestii

Recommended Posts

Propun o categorie speciala pentru cryptology. E o zona destul de dezvoltata, opinia mea este ca merita un loc special.

De asemenea un sistem de hall of fame. Lunar fiecare utilizator are dreptul sa faca submit la 1-2 proiecte pentru rst power. Primele 3 cele mai bune proiecte ajung in categoria respectiva, iar din cei trei se alege un VIP lunar.

Ar mai fi de introdus un sistem de urmarire a posturilor in care e mentionat numele tau. Cand scrii intr-un topic si primesti un reply care sa contina numele tau sa apara la notifications.

Link to comment
Share on other sites

1. Nu sunt 20 de topicuri despre cryptografie pe forum si nu am vazut prea multe topicuri create de tine pe aceasta tema. Cand vom vedea ca se posteaza despre crypto o data la 2-3 zile cel putin, atunci vom lua in considerare.

2. Nu am vazut prea multe proiecte ale membrilor in ultimii 3 ani. Iar o porcarie de crypter facut de altcineva pe care un membru scrie "by mine" nu e tocmai un proiect. De asemenea, un program de 20 de linii de cod care nu face mai nimic nu e un proiect. Faceti proiecte, veti fi usor de remarcat.

3. Ar fi cam inutil, nu am vazut prea multe posturi in care sa se vorbeasca despre alti membri, sa incercam sa nu transformam RST chiar in Facebook.

Link to comment
Share on other sites

3. Ar fi cam inutil, nu am vazut prea multe posturi in care sa se vorbeasca despre alti membri, sa incercam sa nu transformam RST chiar in Facebook.

Ma multumesc cu google: gotr00t site:rstcenter.com

Sau sa intru in profil la mine si sa deschid ultimele topicuri in care am postat, in acest fel vad cine m-a citat. Mai degraba m-ar deranja o suita de notificari pentru fiecare quote (care se asociaza si cu un like - nu ma refer la mine, statistic omu mai da si un like la un post care ii place si apoi ii da quote si ii raspunde)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...