Jump to content
Nytro

Am revenit

Recommended Posts

Nu sunt eu cine stie ce membru dar sa vedeti ce au mai pupat in cur comunitatea extreamcs.com cand ii vezi in p*la mea de sclavii cat cacat pot manca ma apuca sila.

Mai ales administratorul spunea vorbe de genul: sa-i aresteze ca acolo doar asta se practica,ma doare in cot de ei as vrea sa-i vad cat de buni mai sunt acum etc.

Oricum din partea mea mersi baieti ca sunteti din nou online chiar daca a fost greu voi nu ati dat inapoi.

Asteptam sa revi tex!

Edited by ovidelu47
Link to comment
Share on other sites

Wassup dude?! Uite ce dor imi era de forum :)) In video-ul postat de Nytro e acasa la virusz, alt datacenter :))

Welcome back si intre timp am mai incercat printre altele sa ridic imaginea forumului, picata intr-un mod total aiurea de catre cine nu trebuia. Am postat si pe blog si sper ca lumea sa reuseasca sa faca diferenta intre hacker, craker, membru de forum s.a.m.d.

Link to comment
Share on other sites

"Si in acest post incercati sa va abtineti de la comentarii idioate.

Postati aici eventuale probleme ale forumului, ca si "nu merge sa postezi imagini".

5 pagini cu useri care au postat si ar trebui sa ia warn pentru offtopic , cine e pro ^^?

Eu zic sa lasam in urma rahaturile de genul asta... lasa pupincurismul la o parte, si da mana cu ceilalti membrii, este o revedere. Te rog...

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti. Nu era nimic mai frumos de sarbatori, ma bucur ca ati revenit. Pe romaneste? Pai era sfarsit de an, SRI a frecat pula, nu au realizat nimic, trebuia cumva sa justifice o activitate. In plm a fatat teroristi in ultima luna cat nu s-a mentionat in romania la tv in ultimul deceniu. Nu inteleg de ce asociaza acest forum cu acele gunoaie, pe forum nu s-a postat unelte si suport pentru desfasurarea clonari cardurilor si alte dracii ce era asociate direct sau indirect.

Link to comment
Share on other sites

O parere strict personala :

activitatea infractionala a acestor personaje nu a fost dovedita aici pe RST . Faptul ca erau useri/admini pe acest forum e un lucru pur intamplator .

Serverul pe care era hostat RST-ul a fost confiscat pentru ca li s-a ivit ocazia sa faca asta ,ca pe viitor sa limiteze cercul de suspecti de la 20 de mil la cateva mii .

Tex ,asa cum il stim toti ,nu a avut nicio legatura cu asta . Dar daca nu a avut legatura ,de ce l-au arestat ?

Exista 2 variante :

1) Tex avea serverele acasa la ala caruia i-au spart usa (virusica) si automat a fost bagat in aceiasi oala cu el .

2) Tex avea serverele in alta parte si a distrus toate datele inainte sa-i fie confiscate .

A 2-a varianta pare mult mai plauzibila si e posibil sa fie o greseala redeschiderea acestui forum . Cred ca era mai bine sa asteptati expirarea mandatului de 29 de zile al lui Tex .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...