Jump to content
Nytro

Am revenit

Recommended Posts

Asta s-a intamplat din cauza copiilor hackeri care dau deface sub numele de RST peste tot.Si cu timpul ne-a luat la ochi.

Eu nu am multa activitate pe RST dar sunt membru de ceva timp,va citesc frecvent si sincer mi-a fost dor de voi.

Bine ati Revenit!

Edit: cat despre carderi sa stea la racoare mult si bine.nu sunt de acord cu ei.sa puie mana si sa munceasca... !

numai eu stiu cat muncesc pentru 2k 3K $ pe CPA si PPD

Edited by gaabytzu
Link to comment
Share on other sites

cu toate ca n-am mai postat nimic de mult timp(si am luat notite), ma bucur ca s-a rezolvat (relativ) problema, speram sa se rezolve si pentru persoanele implicate in incident.

ca idee eu am intrat aici ca sa vad ce bube am in site-urile mele .. sa ajung sa fiu pus la gramada cu 80.000 de HACKERI e strigator la cer ..

Vorba aia: bine ati venit, rau ati nimerit.

Link to comment
Share on other sites

Desi ma bucur ca a revenit forumul, imi pare rau pentru Catalin pentru ca este un om de nota 20 din ce am vazut, mi-a facut o oferta super pentru gazduire in datacenterul lui, sper sa iasa cat mai repede. Chiar daca nu postez pe forum, il verific zilnic si mereu invat cate ceva, iar cei care zic ca este forum de hacking sunt niste incuiati. Sectiunea show-off este pentru a arata tuturor vulnerabilitatile gasite dupa ce acestea au fost raportate administratorilor, sau daca nu au fost raportate, administratorii pot vedea oricand topicurile din aceasta sectiune deoarece aceasta este publica si isi pot remedia imediat bubele din site-uri.

Ma bucur ca pot invata in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Bine ati revenit .... v-am asteptat foarte mult, tin sa va anunt ca suntem alaturi de voi si vom fi mereu, nu toata lumea este un infractor, normal se pleaca de la prezumptia de nevinovatie insa in acest caz ... un singur cuvant: ROMANIA.

_______________________________________

Sarbatori fericite si un Craciun fericit va doresc !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...