Jump to content
Guest Nemessis

RST - Fapte nu vorbe

Recommended Posts

100% este cineva care a urat si a fost impotriva acestei comunitati altfel nu sar face atata nedreptate in randul unor oameni simpli si pasionati de It ce au in caracter non-infractiunea, unor retardati le este usor sa faca rau si sa transmita mai departe mesaje false, clar trebuiesc purificati cativa membri la prima impresie tarfe rafinate cuminti ce mintea lor este furata de banii. Cat priveste teama printre acei oameni simpli si pasionati de It nu trebuie sa existe frica atat timp cat exista probe cum ati utilizat netul si nu ati facut infractiuni daunatoare si nici frica de nedreptate nu trebuie atat timp cat avem un Dumnezeu sus pt orice tip de persoane oricum fiecare va plati la timpul sau greselile facute. Sunt de parere pro comunitati de a se ridica dinou si a ajuta multi tineri sau a indruma adolescentul ce este pus la mari incercari mai ales la aceasta varsta cand totul e posibil si ai indruma pe un drum bun cum ati facuto si pana acum, cunosc cativa membri pe care sub sfatul vostru acelor din staff simpli cu pasiune mare de it care au ajuns sa lucreze legal la firme mari cu salari mari ba ca programator si etc chiar si public si nevizibil ati ajutat multi oameni (membri) multi dintre care au uitat sa mai si multumeasca iati indrumat pe un drum bun si acum sunt bine cu loc de munca asigurat si fericiti. Scarbele ce sunt impotriva valorilor morale adecvate tinerilor sa isi vada de treaba lor si sa nu transmita mesaje tendentioase false pe urma care uni tineri fara nici un fel de vina au de tras.. Va doresc ca anu-l 2013 sa fie plin de realizari si sa puteti in continuare sa ajutati toti tineri pasionati de it cum ati facuto. Si jos adevaratilor infractori implicati in justitie,militie si chiar mass media care influenteaza in mod tendentios si gresit omul de rand

Edited by CelebrulAnonim
Link to comment
Share on other sites

......

Cam asta imi placea aici, partea de blackhat. Asa inveti mult mai multe decat pe partea etica. Libertate.

.....

Blackhat? Ma faci sa rad.

De vreo doi ani nu mai e nimik black pe RST in afara de fundalul pe care scriu. Eu zic sa-l faceti crem deschis cu usoare tente de maro.

Ma intreb cine o fi de vina..

Link to comment
Share on other sites

Blackhat? Ma faci sa rad.

De vreo doi ani nu mai e nimik black pe RST in afara de fundalul pe care scriu. Eu zic sa-l faceti crem deschis cu usoare tente de maro.

Ma intreb cine o fi de vina..

Da-mi cateva exemple cu ce era acum 2 ani pe RST.

Apoi tocmai cineva cu un cont de 2 ani si ceva s-a gasit sa comenteze, persoana ale carei posturi nu vreau sa le comentez deoarece sunt in mare parte legate de Havij... :)

Link to comment
Share on other sites

Poate ca mereu au venit care mai de care si au postat Cvv,fullz,banklogins,dumps si nu numai, dar nu cred ca postul si implicit userul afiliat postului au "supravietuit" mai mult de ~2 minute. Si chiar daca au rezistat mai mult de 2 min nu a fost din bunavointa celor ce se ocupa de forum, au viata personala ca toti ceilalti deci nu se poate sta la panda minut de minut.

Personal ma bucur ca RST a revenit, nu ma pot lauda ca am cunostinte vaste sau mai stiu eu ce dar imi place sa invat si sa-mi petrec timpul aici.

Ca o mica paranteza vreau sa spun ca fiecare e liber sa aleaga ce face cu viata lui, cum isi castiga banul, si cum isi foloseste cunostintele. Eu unul nu judec chestiile astea (nu are rost sa explic)...

Link to comment
Share on other sites

Multe persoane din acest team umbla cu carding.

Domnul ps-axl, baiatul care da wanuri si comenteaza aiurea cand i se scoala lui navigheaza pe forumuri de carderi.

In intentia de a-si crea o armata de catelui supusi lui a dat nastere unui barlog: hackyard.

Nu-i ajunge rangul care il are aici pe forum... vrea sa fie pe deplin dictator... sa nu ii poata sufla nimeni. Aici pe RST daca greseste este (probabil) mustrat de catre unii admini.

Vad ca si pe forumurile alea de carderi trimite PM-uri cu site-ul lui (intrati pe hackiard ca va dai invitatie si vip) fail prietenas :)... Stiu toate PM-urile tale de pe mini-forumurile alea :)

PS: Nu am nimic cu tine... Nici nu te cunosc, dar nu mi se pare corect sa scoli pula cand nu iti convine ceva... Pula ti-o scoli cand iti vine a fute.

http://i.imgur.com/ojnqS.png

http://i.imgur.com/fNimK.png

http://i.imgur.com/0Jdh5.png

Cu asta am incheiat ce aveam de zis...

Stiu ca o sa iau ban, dar nu prea imi pasa... Sa vedeti si voi cine e carder aici pe forum....

Pace.

Esti atat de futut mental incat nu constientizezi faptul ca daca era sa ma ocup cu asa ceva, sau cu orice alt tip de ilegalitati, eram inchis la fel ca ceilalti?!

Sau in capul tau ala distrus de metin, iti faci impresia ca eu sunt un semizeu si ca pe mine ma ocoleste politia de frica?!

whatever.

cine vindea acum cateva zile pe trojanforge passport id scanuri HQ ,programe si surse de botneturi cu webinjects care ti-a adus si banarea pe forumul respectiv

cine e acum futut mental si nu are legatura cu cardingul domnule ps-axl

nu degeaba de ceva timp consumi droguri, stii ca sfarsitul ti-e aproape prea multe greseli lasate in urma

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...