Jump to content
andreiiar

Vreau sa fiu haker.

Recommended Posts

Daca te referi la mine tin sa reamintesc ca dupa primul post am crezut ca e doar un copil care a fost impresionat de tv si am vrut sa ii explic ca modul in care priveste lucrurile e gresit.

Desigur, acum dupa ce a mai facut doua posturi se vede ca face doar trolling. I-am dat si report asa ca STFU.

Link to comment
Share on other sites

I-am dat o sansa omului, dupa cum am mai spus. In cazul in care ai o problema personala cu mine zi-mi sa stiu sa o rezolvam. Nu am avut nimic cu tine, mi-am recunoscut greseala si am dat si report.

Nu consider ca e nimic jenant, spre deosebire de altii (nascuti direct invatati, evident) care in momentul in care apare cineva nou si nu pare sa stie prea multe il ironizeaza si il baga in pizda ma-sii am ales sa ii dau un sfat.

Sa il inchida cineva ca face mai multe vizualizari decat subiecte care chiar merita atentie, fiecare dorind sa isi manifeste "superioritatea" fata de un troll.

Nu cred ca asta demonstreaza altceva decat nivelul la care sunt multi dintre utilizatorii RST. Aici comenteaza pentru ca aici au ceva de zis.

Am incheiat discutia in topicul acesta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...