Jump to content
DS

Cum faci bani?

Recommended Posts

Po?i face ?Žn numai o or? un foarte important profit. ?I F?R? A CHELTUI UN BAN propriu!

Po?i face ?Žn 15 zile cam 5000$ (sau mai mult) Nu este un miracol, func?ioneaz? ?Žn toate ??rile!

Ai nevoie de:1)O adresa de e-mail. Una nou?, doar pentru aceast? activitate.

2)Un cont la eBillDeck ?i, mai t??rziu, la E-Gold (pt. transfer bani)

3)30 minute din timpul t?u (o singur? dat?)

Care-i secretul ?

eBillDeck este un procesor de plata ca Paypal. Po?i deschide un cont nou f?r? a pl?ti nimic ?i vei avea ?Žn contul t?u, imediat, un bonus de 5$ . Po?i s?-i p?strezi, s?-i retragi sau s?-i trimiti c?tre E-Gold! ?i ?Žn 2006 po?i folosi Visa.

Dar, ce-i mai important, po?i c???tiga mul?i, mul?i $ dac? urmezi instruc?iunile :

Pasul nr.1

A). Deschide-?i acum o nou? adres? de e-mail. ?ine minte adresa ?i parola ! .

Deschide-?i contul la eBillDeck, astfel :

Lanseaz? Internet Explorer sau Opera, deschide o pagin? nou? ?Žn browser, copiaz? (Ctrl C) adresa : http://www.ebilldeck.com/?r=7279 ?i lipe?te-o ?Žn linia de comand? (Ctrl V) ?i "Enter"

Se deschide pagina eBillDeck . ??n caseta din st?Žnga paginii vei vedea 3 dreptunghiuri ?i deasupra lor scrie : E-mail Address Password Turing Number:

Introduci adresa de e-mail, parola ?i num?rul aleator din c?su?a de sub Turing Number.

Ai apoi "Login" iar mai jos â??signup nowâ??. F? clik pe â??signup nowâ??. Te anun?? c? ?i s-a trimis un e-mail pe adresa ta. Deschide casu?a ta e-mail (verific? inbox sau Bulk) ?i vei g?si "donotreply@ ebilldeck.com" iar la subiect "Confirm E-mail for eBillDeck" F? clik ?i deschide e-mail-ul : cite?te-l.

???i confirm? adresa, parola ?i ?Ž?i d? codul pin

Username: ( parte din adresa ta e-mail , f?r? "@yahoo.com")

Password: (cea introdus? de tine)

Pincode: (4 cifre)

Foarte, foarte important! Re?ine cele de mai sus, (listeaz?, copiaz? ?Žntr-un fi?ier wordâ?? orice). Dar re?ine acestea !

Vei mai g?si un link de forma de mai jos (dar nu absolut la fel !)

www.ebilldeck.com/firmpay/admin/confirm.php?id=2c48c7e634e8fe91

eBillDeck Department

F? clik pe link . Te va duce iar ?Žn eBillDeck . Se deschide fereastra Â? eBillDeck Signup Â?. Introduci datele cerute ?i clik pe Signup >> din bara de jos .

?i se va deschide un formular de ?Žnscriere (Edit Your Information) ?Žn care trebuie s?-?i introduci datele reale cerute. Introduci parola de 3 ori dac? nu vrei s-o schimbi ! A?a se vor putea schimba ulterior unele date ! F? clik pe Change info >>

Este important s? introduci datele reale pentru a putea transfera ?i ridica banii din banca, mai t??rziu.

La sf??r?it vei vedea c? ?i-au fost vira?i deja ?Žn cont, 5$. Este primul control ! Dac? ?i-au intrat ace?ti bani, ?Žnseamn? c? merge ! A?a cum am spus, po?i face orice cu ei !

Dar mai bine f? urm?torul pas:

Din caseta din st??nga, f? clik pe Referral program apoi pe Referral code. Re?ine codul t?u ! Este de forma http://www.ebilldeck.com/?r=7279 â??r=7279â??este codul t?u de afiliat ! Nu vei putea tri?a nici tu nici cei pe care-i ?Žnscrii. Cine tri?eaz? este scos din afacere !

Pasul nr.2 urm?re?te lista de la B). cu cele 3 adrese e-mail.

B). 1) dan_ra2@yahoo.com

2) alexandru_setnic@yahoo.com

3) monica_monye@yahoo.com

Trimite cei 5$ dolari din contul de la eBillDeck c?tre prima adresa de e-mail:

Cum trimi?i banii ?

??nchide contul dup? ce ai v?zut c? ai primit bonusul. Deschide-l din nou, pentru c? altfel nu sesizeaz? c? ai bani ?Žn cont ?i ?Ž?i d? eroare.

Ai ?Žn caseta din st??nga a paginii eBillDeck â??Send money" f? clik ?i urmeaz? instruc?iunile!

IMPORTANT: scrie ?Žn "NOTES" (write me in your e-mail list).

C??nd intri pe "Send money" se deschid c??teva rubrici (casete). ??n prima rubric? scrii (copii) adresa de e-mail unde trimi?i ( 1) prima adres? din list?). Apoi scrii suma 5 ?i apoi codul pin. La rubrica Notes scrii "write me in your e-mail list" (Scrie-m? ?Žn lista ta de e-mail) ca s? men?ii programul s? lucreze normal. De asemenea scrie : Â? Use my donnation for noble purposes Â? (Folose?te dona?ia mea pentru scopuri nobile).

Urm?re?te acum ?Žn contul t?u, vei constata c? s-a f?cut opera?iunea de plat? c?tre cel indicat !

Este a doua verificare ce ?Ž?i confirm? c? programul acesta func?ioneaz? !

Pasul trei :preg?te?te prezentul material pentru a-l difuza mai departe prietenilor t?i !

C). Salveaz? acest mesaj pe hard disk-ul t?u. Folose?te editorul Word.

-?terge (de la punctul B.)) prima adresa de e-mail (cea la care ai trimis bani),

-pune adresa de la 2) pe locul 1),

-cea de la 3) pe locul 2) ?i

-pe locul 3) adresa ta de e-mail (cea cu care te-ai ?Žnscris la eBillDeck).

Schimb? ?Žn "A)"codul meu din eBillDeckhttp://www.ebilldeck.com/?r=7279 cu codul t?u! (vei g?si codul t?u ?Žn "Referral Program", "Referral Codeâ?? din eBillDeck, dup? ce te-ai logat)!

IMPORTANT: Nu tri?a, este un contor bine pus la punct, ?i te vor prinde, ceea ce ?Žnseamn? excluderea din program !

De c??te ori vrei s?-?i vezi, ulterior, contul, intri pe http://www.ebilldeck.com/ ?i introduci datele de identificare. (Login)

Cum se c???tig? !

Exemplu: Dac? contactezi 40 de persoane ?i 25% accept?=10 oameni

10 oameni contacteaz? 40 ?i 25% accept?=100 oameni

100 oameni contacteaz? 40 ?i 25% accept?=1000 oameni

La acest nivel, ?ie ?Ž?i vor trimite 1000 de persoane c??te 5$, deci 5000 $, pentru o or? de munc? ?i 2-3 s?pt?m??ni de a?teptare! Dar dac? trimi?i cunoscu?ilor, ar putea accepta chiar 100% !

Po?i p?stra ace?ti bani ?Žn contul t?u de eBillDeck sau s?-i transferi ?Žn E-Gold. Pentru aceasta trebuie s?-?i deschizi un cont la banca aceasta, la adresa: http://www.e-gold.com (Acum ?tii deja cum se deschide un cont la o banc? virtual? !) De aici po?i ob?ine un cec care se onoreaz? ?Žn orice banca serioas? din Rom??nia sau din alte ??ri.

Dar asta nu este tot ! ??n cadrul programului "referral", po?i c???tiga 2,5% raportat la transferurile efectuate de cei care au plecat, ?Žn afacere, pe ramura ta. Cite?te instruc?iunile din Referral Program. Vei avea o nou? viziune despre via?? ! F? cunoscut eBillDeck. Merit? !

??ncearc? ! Ce po?i pierde ? Cei 5$ -eventual ?!!! Dar, ori cu ei , ori f?r? ei, tot acolo-i !

Trimite acest material printr-un e-mail la c??t mai multe persoane cunoscute. Este bine s? trimi?i prietenilor pe care eventual s?-i ?i aju?i s? se ?Žnscrie. Nu to?i ?tiu cum se procedeaz?!

Re?ine adresa mea monica_monye@yahoo.com ca s?â??mi po?i mul?umi c??nd vei vedea c??t ai c???tigat! ???i stau la dispozi?ie cu explica?ii, dac? nu te descurci !

PS.

Contul deschis acum la eBillDeck ?Ž?i va folosi ?Žn viitor pentru a face transferuri de bani fie c?tre alte conturi ale acesteia, fie c?tre alte b?nci. Cite?te informa?iile de la "Request Moneyâ?? ?i vei vedea cum se poate alimenta contul t?u! Chiar ?i prin â??..Western Union!!!

Cite?te informa?iile din toate domeniile Site-ului, c?ci este un domeniu de mare viitor !

??ncepe acum, nu mai pierde vremea! Timpul ?Žnseamn? bani !

Sper sa fie bine ce am facut :))

Bafta!!

Link to comment
Share on other sites

razvan .. pt informatia ta personala.. cunosc persoane (adik am un prieten bun) care face prin metode asemanatoare pana la 800 de dolari pe luna .. numai ca el are si facultate, si prietena, si muuuul counter-strike .. si nu prea are timp .. CREDE-MA, SE POT FACE BANI FRUMOSI PE NET

Link to comment
Share on other sites

ba castiga , da nu noi , ci cei care creeaza site'uri ce prostesc lumea , gen : vand carete cu secretele banilor CUM SA FACI BANI PE NET( 71 $ cartea) tzio trimite acasa ............. dai bani si ...... TZAPA !! altu prizee.com bine ca colo te mai joci , am facut comanda de jucari dalea , nema , nici acuma nor sosit cince stie oate pana le fabrica trec ani !! si multe multe altele , deci noi , numa ii ajutam sa castige ... !! 1 la 1000 castiga din munca celor 999 !

Link to comment
Share on other sites

<div class='quotetop'>QUOTE("Razvan")</div>

ba castiga , da nu noi , ci cei care creeaza site'uri ce prostesc lumea , gen : vand carete cu secretele banilor CUM SA FACI BANI PE NET( 71 $ cartea) tzio trimite acasa ............. dai bani si ...... TZAPA !! altu prizee.com bine ca colo te mai joci , am facut comanda de jucari dalea , nema , nici acuma nor sosit cince stie oate pana le fabrica trec ani !! si multe multe altele , deci noi , numa ii ajutam sa castige ... !! 1 la 1000 castiga din munca celor 999 !

de la prizee.com mi-am comandat si eu accesorii =)) .. :D un pix cu laser , un radio , brelog , etc.. deastea marunte.. :D

Faza cu "CUM SA FACI BANI PE NET" clar ca e tzeapa...

Si mai poti face bani intr`un fel .. adika Webdesign .. parerea mea..

BAfta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...