Jump to content
Guest Kovalski

Scrisoare pentru Marian (tex)

Recommended Posts

Care sunt motivele pentru care nu ne mai este al?turi? Are vreo interdic?ie?

A? zice c? este mai prioritar pentru om s?-?i repun? business-ul pe picioare pân? în punctul în care poate respira lini?tit. Pita asigurat? prima dat? ?i apoi restul, e vreme ?i de forum mai încolo.

Link to comment
Share on other sites

OFF: Dupa ce am vizionat stirea asta si bineinteles am citit acest topic trag concluzia ca ridicarea bazei de date a forumului a fost doar o coincidenta ca urmare a atacurilor produse de Razvan.Pustii din ziua de azi vor sa fie 'hackeri' sa fie recunoscuti in lumea cibernetica insa nu se gandesc ca indiferent cum ti-ai proteja datele personale in definitiv vei ajunge sa fii prins si pus in fata curtii de judecata.Toata lumea de aici vreti sa credeti ca a fost ridicat pe nedrept, insa realitatea este de fapt alta.La doar 21 de ani putea infunda inchisoarea pentru cel putin 10 ani pentru penetrarea sistemelor fara autorizare iar acest risc n-ar trebui sa vi-l asumati.Daca razvan care a fost student in Timisoara la Univ. de Vest(o facultate foarte buna) n-a putut sa isi ascunda urmele atacurilor ma indoiesc ca unii pusti de aici (script kiddie, sau nu) veti putea sa va protejati mai eficient ca el.

ON: Ma bucur pentru el ca i-a dat doar cu suspendare si are ocazia sa-si creeze un nou drum in viata.

Acum v-as ruga sa nu incepeti sa va etalati prostia vizavi de acest post, a fost pur informativ si ar trebui sa-l luati in considerare cei aflati pe drumul urmat de razvan pana in acel moment.

Edited by Erase
Link to comment
Share on other sites

Nu are rost sa continui discutia cu tine e clar ca nu gandesti limpede la ora aceasta si ca ai scris fara sa judeci mesajul transmis de mine prin acel post.Tu crezi ca toata lumea il idolatrizeaza? Baiete nu ma intereseaza parerea ta, esti incuiat din cate imi pot da seama.Ia aminte, nu toti de pe acest forum sunt pusti sa le vorbesti de sus ok? Si incearca sa nu te dai mai destept decat esti.Nu am indoieli vizavi de postul de mai sus dar am avut acea presimtire (pe care de altfel s-a adeverit) ca va veni o persoana ca tine care nu judeca in afara cutiei.Si nu trebuie sa generalizezi, pe orice forum exista persoane cu scaun la cap si nu am facut nici o comparatie.Te-ai aprins ca un pusti aflat la pubertate, si spun asta fara sa fac misto.Apropo, cunosc toate aspectele referitoare la cazul lui razvan si cum s-a petrecut intreaga intamplare.

Edited by Erase
Link to comment
Share on other sites

Nu are rost sa continui discutia cu tine e clar ca nu gandesti limpede la ora aceasta si ca ai scris fara sa judeci mesajul transmis de mine prin acel post.Tu crezi ca toata lumea il idolatrizeaza? Baiete nu ma intereseaza parerea ta, esti incuiat din cate imi pot da seama.Ia aminte, nu toti de pe acest forum sunt pusti ok? Si incearca sa nu te dai mai destept decat esti.Nu am indoieli vizavi de postul de mai sus dar am avut acea presimtire (pe care de altfel s-a adeverit) ca va veni o persoana ca tine care nu judeca in afara cutiei.Si nu trebuie sa generalizezi, pe orice forum exista persoane cu scaun la cap si nu am facut nici o comparatie.Te-ai aprins ca un pusti aflat la pubertate, si spun asta fara sa fac misto.Apropo, cunosc toate aspectele referitoare la cazul lui razvan si cum s-a petrecut intreaga intamplare.

Arestarea lui TK nu are legatura cu inchiderea temporara a forumului. Gata cu offtopicul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...