Jump to content
DRA4KE

Yahoo !

Recommended Posts

Your account has been locked.Please click "Forgot Password..." to start the unlocking process. (81003003)

Mi-am blocat id-ul deoarece am bagat parola de 3 ori gresit (din motive de securitate,daca bagi parola gresit de 3 ori se blocheaza timp de 24 ore)

Am avut pc-ul stricat si nu am mai intrat de mult pe mess (si nu mai stiu parola) si nici intrebarile de securitate si email alternativ nu am! Exista vre'o posibilitate sa imi recuperez parola?

Post Reply sau trimiteti-mi un mesaj va rog frumos.Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Your account has been locked.Please click "Forgot Password..." to start the unlocking process. (81003003)

Mi-am blocat id-ul deoarece am bagat parola de 3 ori gresit (din motive de securitate,daca bagi parola gresit de 3 ori se blocheaza timp de 24 ore)

Am avut pc-ul stricat si nu am mai intrat de mult pe mess (si nu mai stiu parola) si nici intrebarile de securitate si email alternativ nu am! Exista vre'o posibilitate sa imi recuperez parola?

Post Reply sau trimiteti-mi un mesaj va rog frumos.Multumesc!

Incearca de pe site sa te loghezi ! Yahoo Mail !

Link to comment
Share on other sites

salut

Your account has been locked.Please click "Forgot Password..." to start the unlocking proces

din cate stiu eu aceasta eroare apare si in momentul in care schimbi ip si esti logat cu un alt ip din alta tara , chiar daca bagi parola corecta o sa te intampine acelasi mesaj , o alta varianta ar fi sa cauti pe google ca sunt programe care pot gasi parola de mss daca ai avut o in pc , dar tind sa cred ca tu vrei sa afli parola de mss a cuiva si de aici ... nu cred ca e bine ce faci...

Link to comment
Share on other sites

@ costy20055 : nu e singurul care a avut aceasta problema in ultima vreme. Si eu le-am pus carne la frigider astora de la yahoo inainte de sarbatori exact pt acelasi motiv. Norocul meu ca mi-am amintit raspunsul la intrebarea secreta.

Daca ii stii parola omului nu te ajuta cu absolut nimic, si eu o stiam si am verificat si reverificat daca am scris-o corect.

Link to comment
Share on other sites

Eu mi-am recuperat de la ei 2 conturi, uitasem si raspunsurile la intrebarile de siguranta, parola , data de nastere, absolut tot.

Am vorbit cu ei in jur de vreo 10 mailuri, am trimis cateva raspunsuri pentru intrebarile de siguranta, le-am spus ultimul ip pe care a fost accesat contul si pana la urma mi l-au dat.

Incearca sa le spui ceva din mailul tau, ultimele mailuri trimise, ultimele ipuri care s-au logat pe id, ai 50% sanse sa il recuperezi.

Succes

Edited by Andblood
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...