Jump to content
.......

Puțin în trecere pe RST (T...K)

Recommended Posts

Salutare. Am zis s? trec pu?in din nou pe RST s? v?d cum mai st? treaba pe aici. Am auzit ultimele ve?ti despre comunitate ?i sincer îmi pare r?u pentru tex. ?tiu prin ce trece, s? fi privat de libertate 24 din 24 de ore, într-o camer? de 3/4 metri p?tra?i cu înc? alte 7 persoane. Dar dac? nu a avut nici o implicare va sc?pa cu o suspendare sau de ce nu va fi achitat. Cele mai mari ?anse s? scape din arest preventiv este dup? ce ancheta va fi finalizat?. Pentru cei care au fost implica?i cu adev?rat, din exemplele întâlnite anterior, cam to?i primesc o sentin?? foarte grea.

Am fost bucuros când am v?zut c? este sus?inut (nu cum a fost în cazul meu, unde mul?i jubilau de fericire, am trecut peste oricum), chiar dac? sunt doar ni?te comment-uri. Acestea conteaz? foarte mult pentru moralul lui (dac? au ajuns pân? la el). În alt? ordine de idei îi doresc s? fie bine, s? treac? u?or peste asta c? nu este un cap?t de drum.

?i nu în ultimul rând, asta nu înseamn? c? m-am întors la obiceiurile trecute, sau c? voi fi un membru activ. Am observat c? e obligatoriu s? explici a?a ceva ca s? nu fiu interpretat gre?it. Mai multe lucruri care nu î?i au rostul s? fie repetate de dou? ori ?i unde totodat? presupun c? mul?i î?i vor schimba p?rerea despre mine, pute?i citi aici.

S?rbatori fericite tuturor.

Edited by .......
Link to comment
Share on other sites

Salutare. Am zis s? trec pu?in din nou pe RST s? v?d cum mai st? treaba pe aici. Am auzit ultimele ve?ti despre comunitate ?i sincer îmi pare r?u pentru tex. ?tiu prin ce trece, s? fi privat de libertate 24 din 24 de ore, într-o camer? de 3/4 metri p?tra?i cu înc? alte 7 persoane. Dar dac? nu a avut nici o implicare va sc?pa cu o suspendare sau de ce nu va fi achitat. Cele mai mari ?anse s? scape din arest preventiv este dup? ce ancheta va fi finalizat?. Pentru cei care au fost implica?i cu adev?rat, din exemplele întâlnite anterior, cam to?i primesc o sentin?? foarte grea.

Am fost bucuros când am v?zut c? este sus?inut (nu cum a fost în cazul meu, unde mul?i jubilau de fericire, am trecut peste oricum), chiar dac? sunt doar ni?te comment-uri. Acestea conteaz? foarte mult pentru moralul lui (dac? au ajuns pân? la el). În alt? ordine de idei îi doresc s? fie bine, s? treac? u?or peste asta c? nu este un cap?t de drum.

?i nu în ultimul rând, asta nu înseamn? c? m-am întors la obiceiurile trecute, sau c? voi fi un membru activ. Am observat c? e obligatoriu s? explici a?a ceva ca s? nu fiu interpretat gre?it. Mai multe lucruri care nu î?i au rostul s? fie repetate de dou? ori ?i unde totodat? presupun c? mul?i î?i vor schimba p?rerea despre mine, pute?i citi aici.

S?rbatori fericite tuturor.

Bun. Problema e ca "ti...kei" are multi "fani". Nu spun ca nu esti el, dar e mai probabil sa fii unul dintre fanii lui binevoitori si aducatori de banuri.

Pana la proba contrarie, doar un salut din partea mea, nimic mai mult:

Welcome!

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

(nu cum a fost în cazul meu, unde mul?i jubilau de fericire, am trecut peste oricum)
Mai multe lucruri care nu î?i au rostul s? fie repetate de dou? ori ?i unde totodat? presupun c? mul?i o s? î?i schimbe p?rerea despre mine, pute?i citi http://goo.gl/kd2fv.

Tu erai vinovat stii foarte bine asta, deci nu vad de ce sa fii sustinut, ai obtinut ce ai dorit, adica publicitate. Blogul tau spune totul.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Stiu ca e tinkode. 7puncte si semnu intrebarii mai tii minte cand am vorbit pe chat?

A nu sunt tinkode. A da ai vorbit cu el? A da ai fost in isr sau de ce vorbesti despre el?

Ai incercat sa ne duci cu zaharelul. Imi pare bine ca iti pasa de soarta rst-ului dar la modul cel mai serios acum. Ti-a trebuit faima , ai primit. Ai vrut sa te promovezi , ai primit. Nu cred ca ai fost nevinovat ;) .

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur ca ai postat, am aruncat o privire pe blogul tau de cand ai inceput sa scri, si ma bucur ca te-ai mai maturizat de untima data cand am vb, imi pare rau ca totusi a fost nevoie sa treci prin atatea ca sa faci o schimbare de atitudine, dar mai bine mai devreme decat mai tarziu.

In alta ordine de idei sper sa ai curajul, timpul si rabdarea sa impartasesti aici cat mai mult din experientele tale neplacute, consider extrem de educativ pentru membrii mai tineri, care se cred "stapanii lumii" cu un havij... si nu numai.

Este mare nevoie de asa ceva dupa parerea mea, eu as fi dispus sa ma repet in 1000 de posturi cu sfaturi si daca acele 1000 de posturi previn cativa ani de inchisoare ce i-ar putea lua cineva bagandu-se in combinatii proaste ar fi o mare realizare.

Din pacate tu esti singurul pe care il stim ce a trait o astfel de experienta si cel mai in masura sa vorbeasca despre asta.

Cred ca cel mai eficient si de impact ar fi sa faci cate un topic pentru fiecare subiect/aspect pe care vrei sa il prezinti, si pe viitor sper sa facem o categorie speciala de juridic unde sa le adunam pe toate plus altele subiecte nisate de la alti useri.

Poate unora li se pare spam dar psihologic este cel mai eficient sa avem topicuri scurte si la obiect.

PS: am cunostiinte care au fost la "facultate", nu pe it, si le-am ascultat povestile sunt din cele mai marcante.

Link to comment
Share on other sites

Ok. Voi mai r?spunde la înc? câteva întreb?ri pe care le-am omis din grab?.

@inteleptul: Mul?i nu m? suport? pentru c? atunci când am fost administrator aici am aplicat regulile ca la carte ?i nu am f?cut vreo excep?ie. M-am impus s? pot face cur??enie s? nu existe offtopic ?i trolling, s? fie cum era pe ISR. Am observat c? m? lupt cu morile de vânt ?i de aceea m-am retras.

A fost alegerea mea s? fac acele lucruri publice. Nu am dorit s? le folosesc în scopuri rele. Am vrut doar s? atrag aten?ia. Cu toate acestea am comis un anumit num?r de infrac?iuni pentru care am primit o pedeaps?, deci am fost vinovat. Nu am cerut nim?nui s? m? sus?in? deoarece nu am avut nici o tangen?? cu vreunul dintre voi. Dar e uman s? sari în sus de fericire pentru necazul altuia de parc? ar fi fost arestat c? ?i-ar fi omorât pe cineva din familie? Oricum nu asta m-a deranjat, ci faptul c? s-au scris unele lucruri în pres? care au fost preluate de aici. Foarte urât. M?car dac? erau adev?rate.

@311733: Sincer nu am înteles nimic din ce ai vrut s? spui. Oricum nu regret nimic din ce s-a întâmplat. A fost un capitol din via?a mea care ma înv??at multe. ?i acum totul merge de la foarte bine în sus.

@Cheater: Crede-m? c? acolo unde nu e?ti pl?cut nu prea po?i face ceva. Plus c? nu a? avea timp. Oricum e interesant? ideea ta.

@jetus: Da. Facebook-ul nu a fost creat ?i administrat de mine prima dat?.

Dar stiu ca e destul de neagreeat pe forum datorita capacitatilor lui de a "da totul din casa". Toata lumea stie asta.

Asta nu am putut s? în?eleg niciodat?. De ce ar trebui s? conteze ce face "vecinul"?

Edited by .......
Link to comment
Share on other sites

@....... Nu am auzit pe nimeni zicand ca nu esti placut pe rst...

Asta-i buna.

Eu unul nu am nimic cu tk, nu am vorbit cu el in viata mea(sau cel putin nu-mi amintesc), nu mi-a facut rau, probabil mi-a facut bine fiind activ pe forum(din nou, nu-mi mai amintesc), dar stiu ca e destul de neagreeat pe forum datorita capacitatilor lui de a "da totul din casa". Toata lumea stie asta.

Link to comment
Share on other sites

Asta-i buna.

Eu unul nu am nimic cu tk, nu am vorbit cu el in viata mea(sau cel putin nu-mi amintesc), nu mi-a facut rau, probabil mi-a facut bine fiind activ pe forum(din nou, nu-mi mai amintesc), dar stiu ca e destul de neagreeat pe forum datorita capacitatilor lui de a "da totul din casa". Toata lumea stie asta.

Mie imi plac oamenii aroganti, ai ce invata de la ei

Link to comment
Share on other sites

Stii macar ce a facut?

Nu poti spune ca e in totalitate vinovat daca , cum spune el, a raportat toate vuln administratorilor website-urilor.Doh

Cat despre sustinere, de ce sa nu-l sustinem , chiar daca e vina lui?Este membru RST, ne ajutam reciproc si la bine si la rau, nu aruncam cu rahat cand ii se intampla ceva rau aproapelui, tipic

ON : WB master :)

Link to comment
Share on other sites

ce pupincuristi sa moara bibi

era chat`u ala cand intrai pe el..mai multe bancuri cu tk decat cu fuego

numai hateri si numai dume...waaa ca a fost un prost ca l-au turnat...ca arogant ... ca asa ii trebuie

acum toti...frate bine ai venit...ca nu ai fost asa rau ca pula mea

macar cei care se stiu sa taca in pula mea...nu mai fiti asa ipocriti

omu s-a intors, stati linistiti ca nu primiti un os daca il pupati iar in cur

Link to comment
Share on other sites

ce pupincuristi sa moara bibi

era chat`u ala cand intrai pe el..mai multe bancuri cu tk decat cu fuego

numai hateri si numai dume...waaa ca a fost un prost ca l-au turnat...ca arogant ... ca asa ii trebuie

acum toti...frate bine ai venit...ca nu ai fost asa rau ca pula mea

macar cei care se stiu sa taca in pula mea...nu mai fiti asa ipocriti

omu s-a intors, stati linistiti ca nu primiti un os daca il pupati iar in cur

Mda, ai dreptate.

Cand a fost prins tk tooti erau bucurosi, acuma il pupati in cur, vai si amar de capu vostru.

Serios acuma, nu il mai pupati in cur ca ramane-ti cu ''floci'' in gura.

Link to comment
Share on other sites

Stiu ca nu prea conteaza parerea mea dar ma bucur ca te-ai maturizat. Mai mult ca sigur gandesti lucrurile cu totul si cu totul altfel acum. Bafta si multa sanatate

Prostia se plateste. Nu zic ca ma bucur pentru ca l-a prins dar...sincer isi merita soarta. Credea ca daca devine "faimos" il angajeaza vreo companie mare si va castiga N-spe mii de euro.

Edited by Nytro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...