Jump to content
trollophile

Castiga fara a avea cunostinte

Recommended Posts

Se pare ca e down momentan ...

O intrebare naroada: adfocus cum te plateste? pana acum pe un link am facut 40 de vizite si am doar 0.00017$. Nu plateste fiecare vizita? Sau trebuie sa setez altfel eu tVieweru' ?

Edited by Sp3L
Link to comment
Share on other sites

Depinde de unde ai proxy-urile ,

United Kingdom $5.50 CPM $5.70 CPM

United States $4.60 CPM $5.50 CPM

New Zealand $4.50 CPM $4.70 CPM

Netherlands $4.10 CPM $4.30 CPM

Denmark $3.90 CPM $4.30 CPM

Australia $3.90 CPM $4.20 CPM

Ireland $3.50 CPM $3.70 CPM

Norway $3.20 CPM $4.00 CPM

Sweden $3.10 CPM $3.50 CPM

daca is din china iti da 0.10 / 1000 vizite .....

Link to comment
Share on other sites

Pt cei ce iau putin din 1000 vizite:

Exact ce a zis si DeDu si ce am precizat si eu in post. Daca nu aveti vizite din UK, nu va mai obositi sa faceti.

LE:

Celor ce nu le merge tViewer, dati un search pe forum sau aveti link-ul mai jos.

https://rstforums.com/forum/60498-website-traffic-view-bot.rst#post413088

Edited by trollophile
Link to comment
Share on other sites

In 5 ore am facut doar 120 de wiews.Nu cred ca merge programul.Am pus lista de proxy care a oferito trollophile,am pus si o lista din proxy goblin si doar 120 de wiews.Care o fi problema?Delayul e pus 15-20 si timeout 10.Oare gresesc undeva?

120 de views e foarte probabil sa le fi facut din utilizatorii bubblews.

Link to comment
Share on other sites

In 5 ore am facut doar 120 de wiews.Nu cred ca merge programul.Am pus lista de proxy care a oferito trollophile,am pus si o lista din proxy goblin si doar 120 de wiews.Care o fi problema?Delayul e pus 15-20 si timeout 10.Oare gresesc undeva?

120 de views e foarte probabil sa le fi facut din utilizatorii bubblews.

Prima problema ar putea fi faptul ca unele proxy-uri au timpul de raspuns mai greu si timeout 10 nu e destul pentru a reusi sa vezi bubblews.

Link to comment
Share on other sites

Am facut cu alt exploit viewsurile alea, si am dat request payment pe Bubble..

please wait 24hrs ziceau :) acum bag la adfocus :) 2k views in 10 minute deja am si acol 4$

Impartaseste si tu cu colegii de pe rst cu ce le-ai facut:) Si cate views ai facut si cat ti-au dat?

Edit: posteaza aici cand primestii banii sa stim daca e scam sau nu.Bafta

Edited by olimpiulucian
Link to comment
Share on other sites

Am facut cu alt exploit viewsurile alea, si am dat request payment pe Bubble..

please wait 24hrs ziceau :) acum bag la adfocus :) 2k views in 10 minute deja am si acol 4$

Intreb si eu, daca bagi asa multe views intr-un timp scurt, nu-si dau aia seama de miscare?

Link to comment
Share on other sites

Intreb si eu, daca bagi asa multe views intr-un timp scurt, nu-si dau aia seama de miscare?

Normal ca isi dau seama,il alt post eu am recomandat sa se foloseasca programul la un interval de timp.Problema e ca eu cu tviewer in toata ziua am reusit sa fac doar 130 de views.El cica a gasit alta metoda,dar nu a zis care.Nu e frumos.Ori taci din gura ori zici si la restul.Trolophille a fost baitas si a explicat pas cu pas ce trebuie facut.Infine...

Link to comment
Share on other sites

Va vor bana dupa prima plata daca mai folositit programele alea.

Fiti putin mai inventivi.

Hitleap ( sau alte exchanguri) + URL Shorter from twitter (gasiti pe gugle cum) + blog personal + referer condition(if hitleap -> twiter url ).

Nu va dau mura in gura.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...