Jump to content
whoknows

BiTSENSE.Org - Hosting Network

Recommended Posts

53764461708400550763.png

Deoarece toata treaba cu hosting-ul a devenit atat de globala in ultima vreme, m-am gandit ca un asemenea site ar prinde bine, pentru ambele parti.

Firmele isi pot promova serviciile iar clientii pot evita site-urile de hosting aparute peste noapte.

Link: http://WwW.BiTSENSE.Org

Sunt constient ca imi lipsesc inca multe, insa sper sa le rezolvam pe toate cu timpul.

Astept parerile voastre.

Edited by whoknows
Link to comment
Share on other sites

dc as da 60$ pe an pe 2 gb de hosting????

sunt curios cati clienti ai...dar si mai curios sunt daca o sa tii site-ul asta mai mult de 1 an pt ca nu stiu cati bani poti face printr-un reseller dp hostgator..sau alte servere

My friend, nu cred ca ai inteles scopul site-ului asta.

So, GFYS !

Link to comment
Share on other sites

Adevarul e ca baietasul asta nu stie nici el ce face. Bitsense-ul ala a fost o petarda de tracker, apoi site de hosting, acum forum. Da tepe (sure, don't take my word) si s-ar fute si cu un trib de negrii pentru 10 euro paypal. Atitudinea de smecheras pe care o afiseaza a prins-o intre poponautii care-i populau trackeru'. Mai bine ar inchide cineva topicul, ya kno', don't feed the troll!

Link to comment
Share on other sites

Adevarul e ca baietasul asta nu stie nici el ce face. Bitsense-ul ala a fost o petarda de tracker, apoi site de hosting, acum forum. Da tepe (sure, don't take my word) si s-ar fute si cu un trib de negrii pentru 10 euro paypal. Atitudinea de smecheras pe care o afiseaza a prins-o intre poponautii care-i populau trackeru'. Mai bine ar inchide cineva topicul, ya kno', don't feed the troll!

ma confunzi tinere domn !

@pedala1 - pai ori te inseli ori nu ? ori te-ai saturat ori nu ? habar n-ai ce scrii .

Link to comment
Share on other sites

inchide`ti gura. chiar acum am vazut mail cu spam de la tine d`aia am intrat aici.

Message received from HostNaster.ro

---------------------------------------------------------------------

Esti interesat de hosting ? Ai o firma sau cauti una care sa-ti gazduiasca tot ceea ce ai nevoie ?

Atunci NU MAI STA DEGEABA !

Hai alaturi de noi pe http://www.BiTSENSE.org unde poti afla absolut tot despre firmele de hosting, dar si ce implica o afacere in domeniul hostingului!

De asemenea vei gasi multe tutoriale linux, care sa te ajute in ceea ce doresti sa faci !

Hai alaturi de noi, hai alaturi de http://www.BiTSENSE.Org !

---------------------------------------------------------------------

Va asteptam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...