Jump to content
vladiii

Concurs

Recommended Posts

iar tre sa comentez,.. chiar vorbeam cu the_branch ... (luat din vocabularul lui vladiii vorba aia vocabular de RSB-ist :) ..) si ... mai acuma sincer, nu ca am ceva cu voi/tine cu the_branch m-am impacat :) ... nu imi poarta pica ... dar .... scuzama faci un concurs, .... postezi ... un banner, .... automat cineva nu zik cine ... (sper sa te simti ca doar e vb strict de tine) .... isi face idei ca 100% il va vota lumea pentru idee... sau poate pentru bannerul roz, pe care ai mai pus o poza un scris si cateva brushuri cu stelute si alea fara pic de bun gust..... si cand ti-ai dat seama ca d3liht ... cu un adevarat banner ... va "castiga" ... te-ai suparat ... s-a votat ... iar mai apoi ... ce dreaq ai sters .... rezultat nici o felicitare pentru castigator ... ca doar asa a fost fair play :

haideti oameni buni votati ca diseara se incheie concursul Smile

p.s. astept si eu un vo

de asta am ras 3 minute :)) ... nu te astepta sa zik mai mult :) ... oricum frumos din partea ta ca incerci sa aduci RST la viata prin ... concursuri de bannere Barbie.

Pace !

PS ; pune si un sa se poata vota:) ...

Link to comment
Share on other sites

iar tre sa comentez,.. chiar vorbeam cu the_branch ... (luat din vocabularul lui vladiii vorba aia vocabular de RSB-ist :) ..) si ... mai acuma sincer, nu ca am ceva cu voi/tine cu the_branch m-am impacat :) ... nu imi poarta pica ... dar .... scuzama faci un concurs, .... postezi ... un banner, .... automat cineva nu zik cine ... (sper sa te simti ca doar e vb strict de tine) .... isi face idei ca 100% il va vota lumea pentru idee... sau poate pentru bannerul roz, pe care ai mai pus o poza un scris si cateva brushuri cu stelute si alea fara pic de bun gust..... si cand ti-ai dat seama ca d3liht ... cu un adevarat banner ... va "castiga" ... te-ai suparat ... s-a votat ... iar mai apoi ... ce dreaq ai sters .... rezultat nici o felicitare pentru castigator ... ca doar asa a fost fair play :

haideti oameni buni votati ca diseara se incheie concursul Smile

p.s. astept si eu un vo

de asta am ras 3 minute :)) ... nu te astepta sa zik mai mult :) ... oricum frumos din partea ta ca incerci sa aduci RST la viata prin ... concursuri de bannere Barbie.

Pace !

PS ; pune si un sa se poata vota:) ...

Pe langa faptul ca nu am inteles din ceea ce ai zis, cuvinte si propozitii lipsite de coerenta, vorbe aruncate alandala, si romana iti mai scapa, "scuzama" se scrie dezlegat, adica "scuza-ma" ;)

Mi-am dat seama ce fel de persoana esti, faci topicuri gen: "Do you want to delete DjBes7 ? ohh..." ca sa iti numeri fanii si oricum, iti spun, nu sunt prea multi ;)

Chiar vorbeam cu Slick, decat sa avem un RST plin de oameni ca tine, care fac offtopic peste offtopic si la fiecare program postat cer cate un tutorial video (:lol:) mai bine inchidem si siteul si forumului si ne vedem toti de treaba. Dar problema este ca aici mai sunt totusi cativa oameni care vor sa faca treaba, care incearca sa ajute si sa aduca RST la nivelul la care era acum 1 an. Exemple de persoane: eu, ras, cein, sub7, slick si ar mai fi cativa, dar nu stau sa ii enumar pe toti... Dar pe langa acest grup de vreo 10-11 persoane care ajuta, este alt grup de alti oameni care comenteaza si distrug topicurile unuia.

Ca bannerul meu o fost de prost gust... asa si ? ce propui ? Poate mie mi-a placut, la altii o placut si gata, putin ma intereseaza (si cred ca si pe ceilalti la fel) parerea ta despre bannerul meu :lol:

Aaa, inca ceva, aceste jigniri ale tale, pur si simplu nu ma intereseaza ;)

hai sa mai fie concursu inca 1 sapt ca incepe sa-mi placa

Cred ca parerea lui este mai importanta ca a ta ;) Nu vreau acu sa crezi (adica ma doare undeva...) ca il idolatrizez pe kw3rln, dar pur si simplu, este mai destept ca tine... mult mai destept ca tine.

Concursul se incheie acum, castiga D3light, bravo man, rog un moderator sau admin sa blocheze topicul si gata. Eu cred ca mi-am facut treaba destul de bine, a fost primul concurs organizat pe forum, sper sa mai organizez si altele (mult mai bine puse la punct), in care off topicurile sa nu mai apara si comentariile inutile facute de persoane inutile sa dispara.

Peace ! ;)

Link to comment
Share on other sites

nu am castigat nimic...nu sunt de acord.concursul se termina diseara si eu inca nu am votat.deocamdata au votat doar cei care au fost in concurs si hexstring(nu stiu daca a fost vot sa nu....el a dat acolo doar o parere).nu inteleg ce este cu voi.incerc sa fiu de ajutor pe aici...dar cand vad ca voi va certati intruna mai bine stau linistit in banca mea.vedeti voi eu nu am nici 50 de posturi pe acest forum.nu sunt user foarte vechi al forumul dar sa stiti ca eram un simplu vizitator de ceva vreme,si am inceput sa va cunosc pe cativa dintre voi destul de bine.nu am avut prea multe tangente cu voi dar v-am urmarit din ceata fara ca sa imi pun ochii pe vreunu dintre voi,numai ca mi-am dat seama cam ce poate fiecare si cu ce este de folos pe aici.as fi avut multe de spus la multe chestii pe aici dar am tacut datorita faptului ca va certati.incercati sa faceti ceva constructiv.daca aveti ceva de spus nu o faceti pe un ton de cearta.cu totii suntem buni la critici.de ce credeti ca au fost atatea certuri legate de kwerln pe aici....ptr ca va certati intruna si cum el nu a impus niste reguli clare....lumea crede ca el este de vina,mai ales ca uneori el ia parte la aceste certuri.

sper ca mi am suparat pe cineva cu postul meu...dar am vrut sa spun parerea mea......

Link to comment
Share on other sites

scz de triple post...dar a venit randul sa votez si eu.il votez pe JoKer.....nu ma intrebati de ce ptr ca nici eu nu stiu dar headerul lui mi-a placut mie mai mult.nu ma cunosc cu niciunul dintre cei care au concurat prea bine deci nu se poate pune la indoiala faptul ca am vrut sa ajut pe vreunul dintre ei.bafta!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...